Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít nektek a külső? Mit néztek meg először egy fiún?

Figyelt kérdés
1-10es skálán, és mik szerintetek a legfontosabb belső tulajdonságok? Kort is írjatok! Köszi a válaszokat!

2019. okt. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
10/5, legyen kedves, lehessen vele beszélgetni, ne legyen magamutogató. Szeretem, ha kicsit félénk, de azért mer kezdenényezni is. 16.l
2019. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Más meg ne csak lepontozza, hanem írjon!
2019. okt. 17. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudok skálázni, ez annál sokkal bonyolultabb dolog...

A külső igenis számít. Aki azt mondja hogy neki márpedig nem számít, az vagy neked hazudik vagy saját magának.

Az én gondolkodásom szerint 3 féle kapcsolatom lehet egy fiúval:

A) barátság. Itt nem számít a külső, csak az hogy mennyire értjük meg egymast, meg ugye minden féle belsö tulajdonság.

B) szexkapcsolat. Itt a szexuális teljesítményen felül jóformán csak a külső számít. Nem kell hogy éjjeleket lelkizzünk, nem kell hogy az élet komoly dolgaiban egyetértsünk, egyszerűen csak dugunk és kész.

C) komoly kapcsolat. Na, itt jön az hogy a belsőn kívűl a külső is számít, hiszen egy kapcsolatnak szerves része a szex. Ahhoz pedig hogy felizguljak valakire, tetszenie kell, vonzódnom kell hozzá. Ha taszít (csam mondok valamit) a sörhas, akkor egy sörhasú palival soha életemben nem lesz jó a szex.

Mert vélemenyem szerint a jó szex abból áll, hogy imádom a partnerem minden porcikáját, fel akarom falni a szememmel és a számmal, a puszta illata, érintése is olyat vált ki belőlem amit meg se tudok magyarázni; és persze ugyanezt kapom vissza... Erre pedig egy számomra nem tetsző külsejű pasi alkalmatlan.

Hogy mi az a külső tulajdonság amit nézek? Mennyire sportos (alkatától függetlenül). Nem kell hogy Swarzi legyen, de ha én komoly szinten sportolok akkor annyit azért elvárok hogy a partnerem se legyen puhos. Az ápoltság is fontos számomra, meg egy normális, igényes öltözködés. Erre persze jöhetnek az extrák (pl szeretem a szőkéket, a magas vékony alkatot stb) de ez az az alap, amiből lejjebb nem adok, akkor se ha egyedül pusztulok el...

A megfelelő belsőt már nehezebb körülírni. Van 4 tulajdonság amit nem bírok, ha hisztis, féltékeny, éretlen, és túlzottan hangulatember. Ezen kívűl persze fontos hogy magas eq-ja legyen, lehessen vele mindenről beszélgetni, az együtt töltött idő ne teher legyen hanem feltöltődés, stb.

19L

2019. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Külsőre először a szemeit szoktam megnézni, aztán a haját, az arcát, a száját, a vállát, a lábait, a hasát, a stílusát. Belsőre pedig fontos a kedvesség, ne legyen teljesen elszállva magától, udvariasság, humor, jókedv, meg tudjon nevettetni, egy kis ego azért jöhet, jószívű, és hogy merjen kezdeményezni/lépni! Az utolsó számomra az egyik legfontosabb. Nehogy már lány létemre nekem kelljen kezdeményezni, főleg ha elutasít... Az egy lánynak kínosabb szerintem. 16/L
2019. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Kövezzetek meg de nekem számít a külső. Nagyon is. Sokat foglalkozok magammal heti 5×edzek így nekem fontos hogy valaki rendesen karban tartsa magát. Egy jól megnyírt hajért oda vagyok,illetve az elegáns pasikért. Ing,óra,de mellé sportos egy farmerral vagy kondicipővel. De persze a belső is nagyon fontos. Igénylem a törődést,a hűséget,az ŐSZINTESÉGET,a töketlen pasikat ki nem állhatom. Legyenek céljai,valami ami előrébb viszi az életben ,illetve engem is ha mély pontom lenne.

Csak sajnos ilyen már nem létezik :( egyedül halok meg úgy érzem 🤷

2019. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIDLER22 ***** válasza:
74%

Úgy látom itt a lányok többsége szereti ha kezdeményeznek nála. De az ciki ha nemet mondana a srác mert ő kérdezi meg. A helyzet az, hogy én régebben kezeményeztem több lánynál is és hát nem csak egy szimpla "nem" volt a válasz...

Ezek után teljesen elment a kedvem attól, hogy bárkinél is kezdeményezzek. Persze szeretnék, de ha valami 4-5-ször nem sikerült akkor hatodszorra sem fog. (És senki ne próbáljon meggyőzni, hogy nem kell feladni meg ilyenek, mivel a részeltekről nem beszéltem).

Szóval ilyenkor mivan?

2019. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!