Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha a fiú pattanásos?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 21:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha nem igazán foglalkozik vele, akkor engem nyilván zavar. De ha foglalkozik vele, pl kozmetikushoz jár vagy használ rá valami krémet, gyógyszert vagy valami oldatot akkor nem zavaró mert előbb utóbb úgyis elmúlik. Tini korban elég jellemző.
2019. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nekem is van egy pár.
2019. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hogy zavarjon? Ez egy természetes jellemzője egy bizonyos korszaknak...ha valakit zavar,akkor vele nem is kell fogalkozni.
2019. okt. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kórosan az, és nem foglalkozik vele, az azért taszít. De ha legalább megpróbálja kezelni, akkor már nem gáz, csak azt nem szeretem, ha egy srác elhanyagolja magát.
2019. okt. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2019. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyáltalán nem zavar! hogy őszinte legyen nagyon nem érdekel, hogy pattanásos-e vagy sem az illető, ha tetszik akkor ez nem számít 17/l
2019. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!