Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A színészek beképzeltek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A színészek beképzeltek?

Figyelt kérdés

Most nem a sztárokra gondolok, csak ha van egy srác, aki színésznek tanul egyetemen, és nem tudom merjek-e közeledni hozzá, mert nem akarok olyan helyzetbe kerülni, hogy ,,én színész vagyok, szóval menő vagyok, szóval magasabbak az elvárásaim mint te’’.

Szóval értitek, ahhoz, hogy valaki színpadra lépjen kell egy egó.

Nem az, hogy olyan szürke lennék, hogy ne érnék fel valakihez, csak mégsem vagyok színésznő, vagy modell, vagy ilyesmi. Nem vagyok testileg tökéletes és nincs 1000%nyi önbizalmam.

Ismertetek színészeket? Mik a tapasztalatok?



2019. okt. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem is beképzeltek, de az esetek nagy részében munkanélküliek
2019. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Közöttük is embere válogatja mint pl. az informatikusok vagy a mérnökök. Nekem a szembe szomszédom színházban színészkedik. Az ismerősi körömben a legkedvesebb ember. Húgom osztálytársa színészeti tanodába jár iskola mellett néha kap 1-1 szerepet ő pedig teljesen el van szállva magától.
2019. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval, van aki igen, van aki nem.

Én egy színészt ismerek személyesen, ő például elsőre beképzeltnek tűnt, olyan szinten lazának, hogy abból azt szűrtem le hogy van itt egó. De ez nála csak egy ilyen "szerep", ha kicsit is megismered egy nagyon kedves ember, és belül igenis vannak félelmei, és kételyei önmaga felől is.

Szóval ha elsőre olyannak is tűnik, mert ezt várják el a spontán helyzetek a szakmájában, vagy szimplán nyílvánosan így viselkedik, nem biztos hogy valóban az. (Természetesen van olyan aki tényleg igencsak el van szállva magától)

Szerintem ha azt érzed hogy ez lehet kölcsönös, akkor nyugodtan közeledj hozzá:)

2019. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én ismerek pár szinészt és hát igen.

Nagyrésze rohadtul beképzelt , de hát ismerd meg.

2019. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!