Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Nektek jelent valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek jelent valamit? Szándékosan tennétek ezt?

Figyelt kérdés

Ha ülök egy helyen ahol simán van hely és elférünk.(nem szorongunk)

és a srác úgy ül mellém hogy összeér a combunk és nem is veszi el,az mit jelent? Kb fél óráig így ültünk. Szándékosan tehette? Vagy nem is volt tudatában?

Vagy akárki mellé leülnétek ilyen közvetlenül vagy csak ahhoz aki tetszik nektek?



2019. okt. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem szándékosan tette, alighanem ismerkedni akart. Biztos, hogy tudatában volt és tudatosan cselekedett. Talán bátortalan volt, aztán odahaza, magányában "folytatta", amit a fél óra alatt elképzelt.

Fiatal volt? Alighanem. Maximum 25 éves lehetett...

Ffi.

2019. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közeli ismerősöm és több mint 25,de ez nem korhoz kötött szerintem.
2019. okt. 21. 05:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha közeli ismerős volt - az más.

Bizonyára beszélgettetek is. Így nem találom tolakodásnak. A korhoz kötöttséget abból gondoltam, hogy vadidegen fiatal suhanc volt és élvezte a lábad közelségét (közben fantáziázott, de eszerint nem így volt.,,).

Ffi.

2019. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!