Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ok az aggodalomra ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ok az aggodalomra ha késik 3 napja?

Figyelt kérdés
3 napja kelltt volna megjöjjön de késik... voltunk a barátommal együtt múlt hónapba de védekeztünk megfelelően, Durex extra safet használunk. 17 éves vagyok! Jelzem hogy a hónapba picit sokat stresszeltem + egy nap edzettem is ami miatt 2 napig izomlázam volt. Mit tegyek?

2019. okt. 21. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha védekeztetek, akkor nincs baj. 3 nap késés normális.
2019. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, sőt még le is ellenőriztük, azért nem tudom hova tegyem ezt a késést! Amugy köszi!
2019. okt. 21. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

A stressz miatt simán lehet.

Nekem volt olyan, hogy 1 hetet is késett, mert kicsit összejöttek a dolgok.

Sajnos vagy nem sajnos, mi nők ilyenek vagyunk. A ciklusunkat tényleg bármi befolyásolja, ami a megszokottól, a rendszerestől eltérő lesz hirtelen.

2019. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!