Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyu, a sráccal nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szona :3 kérdése:

Figyu, a sráccal nagyon eltávolodtunk egymástól, és közben egy másik helyes srác is elkezdett, , udvarolni'' és szakítani szeretnék a fiúval, de finoman, hogy azért mégiscsak barátok maradjunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2019. okt. 24. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha őszintén meg akarod neki mondani, mi miatt szakítasz vele, nem biztos hogy majd a barátod akar maradni. Viszont ha a másik sráccal mutatkozol így is úgy is rá fog jönni hogy mi volt az igazi indok, szóval én mindenképpen az igazi okát mondanám el a szakításnak. Foghatod az eltávolodásra, de gondolom a másik srác udvarlása is sokat nyomott a latba amikor a szakítás mellett döntöttél.
2019. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsombi55 ***** válasza:

Mondd meg a mostaninak, hogy te 'így és így' érzel már a kapcsolatotokról és te ezt abba akarod hagyni. Ne húzzad nagylére, legyél egyenes beszédű és lényegretörő.


Én nem beszélnék a másikról hacsak nem kérdezi, hogy van-e más.

Ha felhúzza magát ne állj le vitázni; amint elmondtad a lényeget, hagyd ott.

2019. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm skacok a segítséget :) szakítottunk, és így már jobban felszabadultnak érzem magam, de időre van szükségem, úgyhogy el kezdtem kerülni a fiúkat :/ de tényleg köszönöm, nélkületek nem mertem volna megtenni és csak szenvednék :) köszi :3 <3
2019. dec. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!