Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

4 év után derült égből villámcsapás szakított velem a barátnőm... Utólag kiderült, hogy már vagy egy hónapja nem érezte jónak a kapcsolatunkat és építgette magában a szakítás gondolatát, de nem merte felhozni, mert “nem volt biztos benne hogy mit érez” ... Ez a hirtelen szakítás engem teljesen kikészített, egy hétig aludni alig tudtam, folyamatosan sírtam, alig fogtam fel hogy ez most tényleg megtörtént. Őt viszont semennyire (!) nem viselte meg a dolog... Sajnos naponta látom, egy szakon vagyunk egyetemen, közös óráink vannak, a baráti köreink is elég nagy átfedésben vannak... Annak a látványa és érzése, hogy mikor együtt vagyunk én konkrétan kijárok a wcre sírni miatta, ő viszont mintha semmi nem történt volna ugyanúgy röhigcsél a barátaival, boldog, energikus, produktív, egyszerűen pokoli... Szakítás után egy héttel megkérdeztem tőle, hogy létezik-e még olyan forgatókönyv, hogy újra összejönnénk, teljesen közönyösen vágta rá, hogy “nincs”.

Minden egyes éjjel olyanokat álmodok, hogy az orrom előtt szexel más csávókkal, és közben kárörvendően nézi ahogy szenvedek emiatt, vagy hasonlókat...

Hogy tudnék megbékélni ezzel az egésszel? Hogy tudom magam túltenni az ilyen álmokon/gondolatokon?



2019. okt. 27. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakítottatok? Egy ilyen hosszú kapcsolatot (pláne ilyen fiatalon ez nagyon soknak számít) meg kell “gyászolnod”, idő kell , hogy túllépj rajta. Ha csak pár hete lett vége, akkor adj még időt magadnak, természetes, hogy nagyon rosszul viseled.
2019. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Két hete történt. Igen azt tudom, hogy sajnos még egy jó ideig kell szenvednem emiatt. Az viszont különösen fáj, hogy ő, akit 4 éven keresztül szerettem, mindent mindig megbeszélhettem vele, mindig ott voltunk egymásnak, képes teljesen fapofával nézni ahogy majd beleőrülök ebbe az egészbe. És ezt én akaratlanul is úgy élem meg, hogy ez gonoszság amit csinál, holott hogyismondjam, nem hibáztathatom ha egyszer már nem érez irántam semmit... ez az ami megőrjít, hogy úgy érzem minden rajtam csattan, minden miattam van, pedig nem tehetek semmiről...
2019. okt. 27. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy lány teljesen nyeregbe érzi magát hosszú éveken át akkor szokott jönni ez a szöveg hogy ő már nem érez semmit, tanulság legközelebb nem szabad annyira odaadónak lenned egyikhez sem.
2019. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is idő, nyilván nem fog sikerülni egyik percről a másikra elfelejteni őt, főleg úgy hogy mindennap látod. Emellett valahogyan próbáld meg lefoglalni magad, találj valami hobbit. Illetve nyugodtan add ki magadból amit érzel, sírj ha kell. Hidd el idővel jobb lesz majd, még ha most nem is úgy érzed.
2019. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Valahol azt olvastam, hogy egy szakítás elgyászolása kb. annyi ideig szokott tartani, ameddig a kapcsolat tartott. Nem ijesztgetni akarlak persze. Engem is hagytak már el, tudom mit érzel. Később jobb lesz.
2019. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

rosszul tudod utolsó.

Minden fél év után 1 hét.

2019. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem 4 hónapja történt hasonló és szorongásos depressziós lettem holott előtte sose voltak ilyen gondjaim, bekattantam tőle konkrétan. Remélem te nem fogsz.
2019. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen a feldolgozási időn felesleges veszekedni, lehurrogni a másikat, hogy “rosszul tudod”. Ahány cikk és (szak)ember, annyiféle nézőpont. Én pl azt hallom a leggyakrabban, hogy a kapcsolat idejének fele szükséges, mégse mondom, hogy fú, én tudom a legjobban. Meg ez egyén és a kapcsolat minőségének kérdése is, ha rossz volt, akkor hiába jártak együtt mondjuk 2 évig, nem fog kelleni sem még 2 év, sem egy, sem egy hónap az elfelejtéséhez, örülni fog mindenki, hogy lezárták végre. Míg ha csak egy hónapot voltak együtt, de az egyik nagyon szerelmes volt, a másik meg becsapta, akkor lehet, hogy még sokkal több ideig fogja nyögni az esetet.
2019. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Szerintem kezdj valami új hobbiba, ahogy írták előttem. Ha lehet kezdj el sportolni vagy emeld magasabb szintre, pl.box, edzőterem. Guvadjon meg, hogy mit dobott el.

Kitartást, szorítok neked.

2019. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb dolog ha ugy teszel mintha minden rendben lenne. Mutasd neki hogy jol vagy, legyel vicces, elenk stb meg ha belul szetszakad is a szived.


Hidd el, a lanyok nem enyhulnek meg egy erzelmes szenvedo ferfitol, sokkal inkabb egy erős, pozitiv, impulzivtol.

Aztan otthon egyedul depizhetsz egy kicsit, es idovel majd szineszkedned sem kell.


Legy erős

2019. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!