Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Idén kerültünk egy csoportba suliba, így pár órám vele van a héten.

Igazából ha meglát frusztrálóan mosolyog, és szokásává vált, hogy közös óra előtt/ ha meglát/ ha nem figyelek megijeszt. Már nem egyszer mondta, hogy milyen aranyos vagyok ilyenkor( és ezt mindenki előtt)...

emellett mindig valami témával odajön hozzám. Haverjának a barátnőjével jóba vagyok (elvileg a srác egyik legjobb baratja a lány) és érdekes utalásokat adott, hogy sosem volt senkije a srácnak, illetve már a fiú ideálját is csak úgy random órán felhozta, mikor a srác csak úgy random beszélgetett hülyeségekről a tanárral.

Emellett megosztoztam vele a töltőmön, majd akkor is mondta, hogy de cuki vagyok és hogy imád...

De ezután a csajszi mondta, hogy ne legyek vele ilyen kedves, mert megnő az egoja. (Ami amugy furcsa.. egy toltotol miert none meg ...)

De mar az osztalytarsaim is, akik nincsenek a csoportban is kérdezték, hogy ő kicsoda, mert mindig feltűnően köszön, vigyorog.

Van amikor órán felé pillantok, majd észreveszem, hogy bámul es mosolyog... megszállottan.

Ja es mindig az auramba belemaszva jön oda, legutobb 20 centire állt meg tőlem, és még a hajam végét is megfogta, hogy milyen hosszu. (Ez az elsőszamu dolog ideáljaban)

Szerintetek tetszek neki? Nem szeretnék naiv lenni..



2019. okt. 27. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem meleg.

Hány éves?

2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy tetszel neki,de a csávó elég fura és creepy.

Szerintem ennyi elég is

2019. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még gimiben nekem is volt egy lány osztálytársam aki tetszett nekem, meg mondjuk én is bejöttem neki elvileg. Nem voltam feltűnően rámászva, de mi is sokszor úgy találkoztunk vagy úgy álltunk meg egymás mellett, hogy a lehető legközelebb legyünk egymáshoz, szerintem nem is mindig volt tudatos :D

De aztán mégsem jöttünk össze, de ez már másik történet... A lényeg hogy szerintem ha ennyire közel akar lenni hozzád, minimum tetszel neki.

2019. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És neked ő bejön?
2019. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Talán kicsit nyomuló, de ez nem feltétlen baj. Ha te neked is tetszik, mond meg neki, hogy ha zavar a nyomulás, akkor hogy próbálkozzon normálisabban, ha meg nem zavar, akkor fejezd ki tetszésedet. 19/F
2019. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki
2019. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom! Valami tipp, hogy mit léphetnék? / legyek kicsit visszahuzodobb?
2019. okt. 27. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te mit szeretnél.

Ha neked nem tetszik, akkor mondd meg neki, hogy fogja vissza magát. Ha ijesztget, és azt mondja, hogy de cuki vagy ilyenkor, akkor mondd azt, hogy te is milyen cuki leszel, ha tökön rúglak egyszer.


Az nem egy bonyolult dolog, hogy megmond, hogy milyen viselkedését szereted, vagy nem szereted.

Egyébként elég gyerekes.

Lehet, hogy én azt mondanám, hogy te is cuki vagy, de én az olyan pasikat szeretem, akik tudják, hogy mit akarnak, és megfelelő viselkedéssel ki is tudják azt fejezni. Ez neked még nem az erősséged, de nem vagy reménytelen, csak ez és ez és ez.... az, amin változtatnod kéne.

2019. okt. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem tulajdonkeppen bejonnek az olyan pasik akik ilyen teren gyerekeesek. Kulonben ertelmes sracrol van szo, es magamrol sem mondanek ennel rosszabbakat. Szerinrem az ilyen hulyesegekkel kezdeni a dolgot jobb, mintha ramirna vagy a tobbi altalanos dolog... ezt kulonlegesebbnek talalom, mokasabbnak.
2019. okt. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!