Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha így köszönt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha így köszönt nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén elmentem táncolni a barátaimmal. Ott volt egy fiú akit a nővérem révén ismertem, de még nem beszéltünk soha, egy másik bulin mutatkoztunk be egymásnak.( de csak a nevünket mondtuk, semmi kézfogás nem volt meg ilyenek) A lényeg az, hogy a hétvégén úgy köszönt nekem, hogy kezet fogott velem és az arcom két oldalára egy-egy puszit adott. Azért kérdem hogy jelenhet e valamit ez a puszi, mert sosem köszöntek így nekem...(ja, és néha összenéztem a bulin ezzel a fiúval)

2019. okt. 29. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2019. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2019. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt hogy nem egy bunkó, aki nem köszön annak, akinek már bemutatkozott.
2019. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit

Sokan köszönnek így, stílusosan tartják, és szerintem is elegáns

2019. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 29. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sziasztok!


Miért ilyen egyértelmű mindenkinek, hogy semmit se jelenthet?

Lehet hogy bejön neki a csaj és most azért mert azt mondtátok neki nem foglalkozik vele a kérdező.

Én azért adnék neki egy esély. Írj rá, beszéljetek azért én azt mondom. Abban még semmi nincs. Esetleg kérd ki a tesód tanácsát.

Neked tetszik a fiú ez biztos. Mivel ide írtál :D

Csak bátran.

Pussz

27F (férj)

2019. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!