Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer levegőnek néz máskor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer levegőnek néz máskor meg le se lehet vakarni. Miért ilyen fura?

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősöm aki nagyon bejön de furán viselkedik. Egyszer szinte levegőnek néz pl. Vagyunk egy helyen többen is és beszélget egy másik személlyel engem meg levegőnek néz és mikor már nem is érdekel a dolog akkor hirtelen kérdez tőlem hogy nem így van xy?

Máskor meg le sem tudnám vakarni. Piszkálgat,néz,viccelődik,próbál hozzám érni.

Nem értem ezeket a hirtelen váltásokat.

Mikor már azthiszem hogy lehet valami akkor újra ridegebb és távolságtartóbbá válik.

12 év van köztünk. (19-31) lehet még nem tart elég érettnek?! Nem tudok rajta kiigazodni.

Ha ketten voltunk akkor jót beszélgettünk mindig. Ha egyik hozzátartozója ott van akkor úgy kezel mintha én ott se lennék...ha felbukna bennem se érdekelné a jelenlétem és megint nem látom azt az aranyos , vicces pasit...



2019. okt. 30. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a korkülönbség az ok.

Sőt...biztos

2019. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, tényleg szerepet játszik benne a kor.

Szerintem kölcsönös lehet az érzés, de lehet, csak megijed tőle. Vagy nem tartja helyesnek a kor miatt.

Persze ezt csak én szűrtem le így.

De ha nem lesz változás, akkor sajnos lehet, jobb, ha elengeded. Majd meglátod, mi lesz.

2019. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!