Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, ha valaki, egyszercsak elfelejt?

Figyelt kérdés

Igazából ez az egész már menthetetlen, szóval azzal nem is próbálkoznék, hogy javítsuk meg azt, ami elromlott.

Én szerettem ezt a fiút. Nem jártunk, nem voltunk együtt, csak barátok voltunk, aztán randizgattunk, közelebb kerültünk egymáshoz, majd sikerült elég mélyen megbántania, ami egy kisebb távolságot ékelt közénk. Nem sikerült ezt a távolságot újra áthidalnunk. Én akartam, csak fokozatosan. Ő vagy rögtön akarta, hogy minden olyan legyen, mint régen, vagy sehogy. Végül sehogy se lett. Távolból figyelt már csak az állítólagos bűntudatával, mígnem talált valaki mást, röpke 3 hét alatt, és azóta én már semmit sem számítok. Egy pillantást, egy sziát sem érek már, és ez nagyon fáj. Én őt szerettem. Tényleg. Csak nem ugrottam a nyakába rögtön, miután bocsánatot kért azért, mert csúnyán hazudott egy jelentős dologról. Úgyhogy neki ennyi voltam. És már semmi vagyok:)

Szerintetek mit csinaljak? Mi segíthet, hogy jobban érezzem magam? Hogy ne szeressem? Hogy ne legyen többé fontos, és ne fájjon, hogy el lettem feledve seperc alatt?



2019. okt. 31. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy normális srácot, akit tényleg szeret és sose tenne ilyet.
2019. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld hogy vége lett, valószínűleg nem voltak mély, komoly érzései irántad. Majd jön valaki más.
2019. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előtted az élet.


Ha érdekel, hogy miként tedd túl magad egy szakításon, https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el idővel minden jobb lesz majd. Egy ilyen fiú nem éri meg hogy szenvedj miatta. Próbálj meg sokat lenni a barátaiddal, keress hobbit, egyszerűen csak csináld amit szeretsz. Idővel már nem fog ennyire fájni, és ráfogsz majd jönni, hogy csak ő veszített és te sokkal jobbat érdemelsz nála.
2019. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!