Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy új osztálytársam, elég csendes inkább a társasságában beszédes. Nem tudom, hogy közelítsem meg, nem akarok buta dolgokkal oda menni amit barkitől megkérdezhetnék, nem akarok beégni. Vegyesen küldi a jeleket úgy érzem átnéz rajtam, de néha sokáig figyel, van ha rápillantok félre néz máskor farkasszemet néz. Szeretnék a közelébe férkőzni s megtudni mit gondol, de nem tudom mit kéne tegyek. Ami jó, hogy minden nap elmegyünk hazafele egymás melett a parkolóba és mindig köszön de nem áll meg vagy nem olyan kontextusba köszön amit beszélgetéssé legetne alakítani, ilyenkor rám se néz. Mit tehetnék? Szerintetek mit akar közölni? Hogy deítsem ki mit érez irántam?

2019. okt. 31. 19:04
 1/6 SIDLER22 ***** válasza:

Én egyszer farkasszemet néztem egy csajjal a strandon. Én nem gondoltam semmi extrát és szerintem ő sem. Csak leragadtunk a térben :D

Lányok ti annyira bele tudtok gondolni dolgokat egy két mozdulatba. Persze van olyan hogy van is valami. Én például szoktam szünetben nézni a csajokat akik elmennek mert tetszenek. De ez nem azt jelenti, hogy akarok is tőle valamit. Csak tetszik és kész. Lehet veled is így van ez a srác.

2019. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát az akkor én vagyok


menj oda hozzá és csókold meg

2019. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Annyit mondok hogy csinálj valamit mert a semmittevésell nem jutsz ell sehova.
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Annyit mondok hogy csinálj valamit ,mert a semmittevésell nem jutsz ell sehova.
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hopsz kétszer küldtem bocs
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj iránta.

Kérdezd valami olyanról ami vele kapcsolatos és ami érdekel téged.

2019. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!