Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Szuletesnapomkor az egyik “baratnom” meghivta a fiu baratjat, akit crusholtam. Es hat elegge osszemelegettem a fiuval a vegere (simogatott , megnyalta az arcomat, olelgetet, puszit adott az arcomra, azt mondtam szep vagyok, felelsz vagy mersznel azt mondta velem fekudne le) szoval azert nagyon kozvetlen volt. Es a baratnom mielott tortentek volna ezek a dolgok, lerendezett egy hisztit elvitte a fiut magaval dohanybolta, es kb fel oraig nem is jottek vissza. Ultunk az asztalnal es a fiuval masikhoz ultek, es kiemelem ez mind a SZULETESNAPOMON tortent. Miutan vege lett az egesznek arra vartam napokig hogy mikor ir ram a fiu, hat felesleges volt nem irt... Aztan megbeszeltuk hogy a baratnom megszervez egy talalkat, ugy hogy 4en lennenk: baratnom, a crushom, egyik fiu baratom, es en. Na viszont a fiu baratom nem akart elmenni a baratnommel mert nagyom tapadt ra a csaj... hirtelen kitalalta a baratnom hogy a crushomnak se jo...persze. A fiu baratom elore elmondta hogy ez lesz ha nem megy tud eljonni. Ezek utan osszevesztem a baratnommel, es nemreg “kibekultunk” arrol volt szo hogy talalkozunk aztan ra irtam elozo nap hogy akkor mi lesz, mert azt mondta hogy a crushom is jon. Erre kitalalta hogy o osszeveszett a szuleivel, a crushom meg lusta lejonni. Szerintetek mit kene tennem?

2019. okt. 31. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem!!! A szuletesnapom utan ra irtam a fiura es kb fel napig nem is valaszolt, a baratnom ra szolt hogy valaszoljon nekem es azonnal jott az uzenet
2019. okt. 31. 19:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom helyes-e a kategória,,eg nem is nagyon értettem amit közölni szerettél volna,de annyi leesett hogy a barátnőd nem barátnő,Te pedig túl naiv vagy hogy kibékültél vele. (mit jelent az hogy"crusholtam" drágaszág?) utólag is boldogot :) ezek a mai tini kapcsolatok... a felét sem értettem annak amit leírtál,de valószínű ez az én hibám :D
2019. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kategoriat hagyjuk azt nem en jeloltem, a crusholni az azt jelenti hogy valaki tetszik
2019. okt. 31. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!