Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Mit jelent, ha egy fiú azt mondja, hogy úgy érzi megindult benne valami irántam?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval már egy hónapja és néhány napot először együtt töltöttünk. Ezután a néhány nap után másnap reggel azt mondta nekem, hogy nagyon reméli, hogy még sok ilyen eszméletlen napban lesz részünk, mert lehet, hogy megindult benne valami.

2019. nov. 1. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejösz neki
2019. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Dugna.
2019. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy bejösz neki.
2019. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elment :o
2019. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez durva mert pont a napokban mondta ugyanezt nekem is valaki! 😂 és még fura is volt, mert mi előtte dumáltuk meg hogy barátok vagyunk. És azóta is úgy állunk hozzá. Igaz, kis extrákkal. De barátokként.

Nem nagyon értem én sem, miért mondta.

2019. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!