Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát vétettem. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát vétettem. Mi lesz velem ha lebukok?

Figyelt kérdés

A fiú akibe szerelmes voltam nemrég elköltözött és ezzel együtt iskolát is váltott. Ennek már pár hete, és nekem annyira hiányzik, hogy ma ráírtam ismeretlen számról (mert neki nincs meg az én számom, csak nekem van meg az övé, mert instagrammon ismerősöm és ott egyszer kirakta az instastoryába a számát). Nem írtam meg neki, hogy ki vagyok én, csak megkérdeztem, hogy Ő-e az, és utána nekiállt "fenyegetni", hogy ha nem mondom meg ki vagyok, akkor letiltja a számomat. Erre én csak annyit írtam, hogy ígérem nem fogom őt zaklatni többet, megbántam már, hogy írtam és nem írok neki, inkább kitörlöm a számát csak ne tiltsa le a számomat és felejtse el azt is, hogy írtam. Meg 1 kérésem volt hozzá, hogy ne próbálja meg megtudni, hogy én ki vagyok, mert nem akarom, hogy ő megtudja, azt kértem, hogy legalább most az 1-szer legyen velem megértő és ne próbálja kinyomozni, hogy ki vagyok, csak felejtsük el ezt az egész beszélgetést és én se keresem őt többet. Viszont még az elején azt tisztáztam vele, hogy nem vagyok idegen, ismertük egymást, ebből viszont levette, hogy én vki vagyok a régi sulijából, és most kirakta az instastoryjába a számomat, hogy tudja e vki, hogy kié az a szám?

Az osztályban nekem nincsenek barátaim, csak 1 lánynak van meg a számom, de az se biztos már, mert kb 2 éve adtam neki meg a számomat, de azóta elhidegültünk egymástól, nem is beszélünk már, de attól még lehet, hogy neki megvan még az én számom. Nagyon félek, hogy kiderül, hogy én voltam. Nagy hülyeséget csináltam tudom. Belehalok a szégyenbe ha kiderül. Most mit tegyek? Vki nyugtasson meg lécci!

Én csak azt akartam tudni, hogy jól van-e, nem akartam semmi rosszat!



2019. nov. 2. 00:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rossz kategória.
2019. nov. 2. 00:32
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnak nincsen meg a telefonszámod akkor nem hinném hogy kiderül, de máskor azért jobban gondold át ezt a dolgot. Ha instán követed akkor gondolom onnan fogsz majd tudni a hogylétéről, legalábbis annyit abból is meg tudsz mint ebből a rá írásból. Habár valamilyen szinten a srácot sem értem, hiszem ha kirakja sztorijába a számát akkor nem tudom miért van meglepődve hogy úgymond ismeretlenek is rá írogatnak.
2019. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy isntán is látnám, hogy mi van vele, de ritkán posztol. Én nagyon szerettem őt, és az utóbbi napokban majd beleőrültem a hiányába, tényleg sokat jelentett nekem, szóval nem gondoltam át jól a dolgokat és nem tudtam mit csinálok. De legközelebb tuti jobban átgondolom a dolgokat mielőtt cselekednék. De remélem igazad lesz és tényleg nem derül ki.
2019. nov. 2. 01:20
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten jo hulyek vagytok azt meg kell hagyni
2019. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ő miért hülye?
2019. nov. 2. 01:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem irsz ra instan hogy szia hallottam hogy elköltöztel hogy vagy? Jobb az ottani suli? Stbstb nem fog kiderülni szerintem nem gaz amit csinaltal o csak szimplan tudni akarja ki vagy lehet tetszenel neki te is hogy ilyen kedves vagy hogy érdeklődsz iránta... ez mindenkinek jolesik foleg ha uj környezetben van idegenekkel...
2019. nov. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Najó, ezt haggyátok lécci, hogy bizos tetszek neki meg ilyenek. Elmondom újra érthetőbben, hogy mi történt. Írtam neki normális sima üzenetet, megkéreztem, hogy ez az ő száma-e? Erre ő kérdezgette, hogy ki vagyok én. Én végig nem mondtam meg, hogy ki vagyok, tehát ő nem tudta, és addig sem jutottam el, hogy érdeklődjek iránta, mert ideges lett, hogy nem mondtam meg ki vagyok, és ő már csúnyákat is irogatott, meg fenyegetett, hogy ha nem mondom meg ki vagyok letiltja a számomat. De utána sem mondtam meg neki, csak megígértem, hogy többé nem keresem, és bocsánatot kértem. Ennyi. És most meg van ez az instagrammos dolog. Remélem így már érthető.
2019. nov. 2. 02:03
 8/15 A kérdező kommentje:

*hagyjátok


Ja és azért nem írok neki instán, mert régebben már többször is próbáltam, és elovasta az üzeneteimet, de sose válaszolt. Nem fogok harmadjára is ráírni névvel, mert tudom, hogy úgyse válaszol.

2019. nov. 2. 02:05
 9/15 anonim válasza:
100%
Ha már nem beszéltek nem mindegy hogy tiltja-e a számodat? Miért nem lehetett vele normálisan beszélni?
2019. nov. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő azért hülye mert ki az az állat aki kirakja instára a számját, így ne csodálkozzon hogy masok zaklatjak. Te azert vagy hulye mert butasagot csinaltal, de nem ez a fo problema. Ha tudod h vmit elrontasz az ember torekszik kijavitani azt. Te meg ehelyett kiraksz egy kerdest instara. Gg
2019. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!