Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány 18 éves kora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány 18 éves kora után is szűz?

Figyelt kérdés
Csak mert az esetek többségében ilyenkor már nem szűz valaki és az érdekelne hogy ezzel kapcsolatban mennyire elitélők az emberek.
2019. nov. 3. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az nem gáz. Csak a fiúkra mondják hogy gáz ha 18 éves után szüzek. Lúzereknek meg szerencsétlennek nevezik őket. Sokszor pedig incelnek.
2019. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem inkább a lányoknál szokásosabb. Egy fiú inkább ennek örül, hogy ő lehet az első a lánynál. Szóval én azt gondolom, hogy ebben semmi baj nincsen
2019. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Mért lenne gáz? Szerintem ez egy pozitív tulajdonság, nekem legalábbis nem lenne szimpatikus ha a lány aki tetszik már 18 előtt szexelt valakivel. Még jobb lenne ha én lennék neki az első, akkor is ha ez 20 vagy 22 évesen történik nála.
2019. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm 19 éves, és még szűz. Én nemhogy gáznak tartom, egyenesen imádom, hogy én lehetek az első neki. Nem értem azokat, akik szerint szégyen, ha egy lány nem veszti el a szüzességet már 14-15 éves korában. Minden fiú örül, ha olyan lánnyal lehet együtt, aki még nem volt mással előtte, szóval egy lánynak sem kellene emiatt aggódnia.
2019. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz. A te döntesed, ne mások elvarása miatt tedd meg. Van elég időd egész életedben csinálni majd.
2019. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem gáz.

1-es: ha egy fiúnak gáz, hogy 18évesen szűz, de egy lánynál nem gond, akkor a fiú kivel veszítse el a szüzességét: egy 20+ éves lánnyal? Ainek ezen logika szerint egy 18 év alatti fiú az első pasija? Hiszen ezek szerint 18 évesen pasiként már gáz szűznek lenni, de 18 év körüli lányok közül sok még szűz, tehát az idősebbek közül kell találnia valakit. Érdekes logika :)

Nem gáz se fiúnak se lánynak ha 18 éves kora után is szűz. Ez nem verseny, hogy ki tudja hamarabb elveszíteni :)

2019. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy az.

Én azt mondom, mindenki élje a saját életét. Milyen elmebeteg dolog már, hogy vadidegenek határozzák meg, hogy meddig legyen valaki szűz? Ez az ember egyik legszemélyesebb dolga. És egyébként is: szerencse kérdése, hogy ki mikor talál rá az alkalmas partnerre. Most mi értelme lenne egy random gyökérrel elveszíteni, csak azért, hogy a statisztikának megfelelj?

Mellesleg: nem mondanám biztosra, hogy a "többség" ilyenkorra már nem szűz.

"érdekelne hogy ezzel kapcsolatban mennyire elitélők az emberek" -- Aki az, azzal nem kell kezdeni. ;)

2019. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én magam se tartom ezt gáznak hisz ahogy előttem is írták nem lenne jobb ha 14 évesen már bedőltem volna bárki ágyába. Inkább várok mint hogy rossz embernek adjam a szüzességem.
2019. nov. 3. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

25 leszek és még szűz.

Nem gáz

2019. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simon Belmond!

Te még szűz vagy?

2019. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!