Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezért bűntudatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezért bűntudatom van, vagy nem kéne, hogy az legyen?

Figyelt kérdés

Nem régiben össze ismerkedtem egy fiúval (nevezzük x-nek) aki nagyon szimpatikusnak és kedvesnek tűnik, de én csak barátként tudnék rá gondolni. Viszont ő mindig elakar hívni valahova, hogy jobban össze ismerkedjünk.(elmondasa szerint csak barátként akar megismerni, pedig látszik, hogy több szándéka is van neki) De és nem szeretnék vele találkozni. (számomra egy kicsit merevnek és komolybak tűnik amúgy)És a legjobb barátnőmmel azt találtuk ki hogy azzal koptatom le, hogy nekem barátom van, és ő féltékeny típus, így biztos mérges lenne rám, ha találkoznék x-el. Igen csak nekem NINCS barátom. Már mint közel vagyok hozzá hogy legyen , mert van egy fiú aki tetszik (nevezzük y-nak) és én is tetszek neki.

És nekem azért van bűntudatom mert hazudtam x-nek, jogos, hogy bűntudatom van?



2019. nov. 3. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, hogy elmondanád neki, aztán meg ha zaklat, akkor letiltod vagy feljelented.
2019. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lett volna ha elmondod az igazat neki. Talán azzal végérvényesen megértetted volna vele, hogy nem akarsz tőle semmit és ennyi.
2019. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ma ezzel a fiúval össze futottam, és vagy százszor elmondta mennyire szeret és hogy most milyen depresszios :/
2019. nov. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!