Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldivel összejönni? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldivel összejönni? Mit gondoltok, jó ötlet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Néhány hete beszélgetek egy Amerikában élő sráccal (egy közösen játszott játék miatt ismerkedtünk meg). Nagyon jófej, kedves velem, és nagyon jól érzem magam mikor chatelek vele, mert végighallgat, és próbál segíteni ha úgy van. Olyanokat ír, amiket eddig még soha senki nem írt nekem (néha piszkos dolgokat is), és bármennyire is nem akarom, mégis élvezem. Megmozgatja a fantáziámat. Viszont félek. Mert ő Amerikában él, én meg itt Magyarországon. Illetve az angol tudásom sem tökéletes, félek hogy ha elkezdenénk voice chatelni, akkor belezavarodnék a mondataimba, és nem tudnám megfogalmazni amit szeretnék.

Nem tudom lehetne-e ebből bármi, én nagyon örülnék ha találkoznánk egyszer a való életben, de kevés esély van rá.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek lemondjak róla, vagy ne? :(

Légyszi a gonoszkodást mellőzzük:)



2019. nov. 3. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

lehet, ha kitartó vagy és férfi vagy :D

embereld meg magad pls

2019. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű hogy lány vagyok :')
2019. nov. 3. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el mint parkapcsolat, hacsak a kozeljovoben nem kerultok legalabb egy orszagba. De nyilvan ezt te is tudod csak arra varsz h vki azt mondja h ez mukodhet, pedig nem. Baratok meg lehettek ettol meg talan talalkozhattok is de ha nem eltek egy helyen az nem parkapcsolat.
2019. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem működhet azért Amerika nem pár kilométerre van innen. Nem hinném hogy ő is komolyan gondolná a dolgot.
2019. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem bírnám, de ismerek olyat, akinek bejött.

Ezt a kérdést sajna, csak te egyedül tudod megválaszolni, de csak akkor, ha rendelkezel kellő önismerettel.

2019. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%

Hát én most nagyjából tapasztalatból írok neked, én egy Brazil sráccal kezdtem el beszélgetni, kb. ugyan ez van, mint nálatok, de párkapcsolat szerintem ilyenből nem lehet. Túl nagy a távolság, élőben nem láttad, stb. De szerintem egy nagyon jó (nem szerelmi) kapcsolat lehet belőle, ráadásul hasznos is lehet, mert én pl. sosem tanultam angolt, csak úgy rámragadt a neten, de a rendszeres beszélgetések miatt egyre jobban megy.

De sajnos szerintem a párkapcsolat felejtős egy ilyen esetben:(

Ha gondolod, privátban még beszélgethetünk, vagy ilyesmi :)

16/L

2019. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Külföldivel összejönni oké. A távkapcsolat baromság. Főleg, ha nem is találkoztatok.
2019. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi online ismerkedtunk meg a felesegemmel, o amerikai, en magyar.

Igaz, mi 20-os felul voltunk es tudtunk talalkozni szemelyesen.

Tizenevesen eselytelen lett volna hogy elutazok hozza vagy o enhozzam.

2019. nov. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nem mernek így kapcsolatot létesíteni senkivel Ugx higy nem ismerem és látom.

Főleg ha lány volnék.

Csajok ti nem féltek?

A távkapcsolat nem hosszútávú, előbb utobb vége lesz, lakva ismerszik meg az ember.

2019. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!