Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem gond ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem gond ha egy fiatal srác idősebbbek mondhatò nővel vam egyutt?

Figyelt kérdés

Nem teljesen parkapcsolat, csak jol egymasra vannak hangolodva, es mukodik koztuk a kemia, ha lehet igy fogalmazni..

20 eves vagyok, a no akivel most ez a dolog van 35 èves.


2019. nov. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 35 éves nő/lány még nem idős :-D

26 évesen volt egy 23 éves barátnőm és közben a 43 éves könyvtáros kolléganőmmel flörtölgettem és voltam szerelmes bele igazán. Nem akartam hogy így legyen de vele jöttem ki minden téren és benne láttam a nőt.

Szóval szerintem nem kell aggódni semmit sem.

2019. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasija, rendben van.
2019. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ismerősöm, 47 éves nő, akinek 32 éves pasija van.

Nem egészséges kapcsolat, mert családalapításra nem sok esély van így. De dugni bárkivel lehet.

2019. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!