Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy találkozunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy találkozunk még?

Figyelt kérdés

Szóval, múltkor mikor sétáltam bent a városban láttam egy srácot, aki baromi jól nézett ki és rám is mosolygott. Volt vele egy lány is, aki szerintem a tesója lehetett, mert eléggé hasonlítottak egymásra.

Nagyon jó stílusa volt a srácnak és aranyos mosolya. Deszkáztak és mikor elhaladtak mellettem, akkor a srác rám mosolygott.

Szerintetek fogom még látni valaha? És ha igen, akkor mit kéne csináljak? Beszéljek vele, ha látom?


2019. nov. 3. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor is sétálj arrafelé, amerre láttad. Illetve, ha van bátorságod, mosolyogj rá, esetleg köszönj neki. :)
2019. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem fogod még látni, lesz valamii:)
2019. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :3

Remélem, de életemben egyszer láttam csak, pedig elég sokszor járok arra.

2019. nov. 3. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!