Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak velünk mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak velünk mindig idősebb lányok kikezdeni?

Figyelt kérdés
Mégis miért van az, hogy el megyek bulizni. És mindig akik rám másznak lányok annak a 85%-a 19 éves vagy idősebb lány akik még ráadásúl nem is szépek?! Nagyon idegesít engem is, meg a haverjaimat is amikor rájuk megy egy ilyen. Még ha szépek lennének akkor is, miért nem mennek rá idősebb 26+ os pasikra? De ha be is próbálkozna 1 évbe 2-3 ilyen, azt mondanám, hogy ok! Miért kell a tinikre rá mászni akik nyílván tini lányra vágynak 15-16 évesre! Még ha egy 18 talán nagyon max egy 19 éves jönne rám. Aki szép, el lehet még vele hülyéskedni, meg még kölyök pofája van arra mondanám, hogy oké. De 19 éveseknél nagyon kevés az ilyen 20 éveseknél meg szerintem már nincs is! Arról meg már nem is írok semmit, amikor egy szószerint öreg nő jön ránk. Azért, hogy kötöszködjön, na olyankor kell magunkat vissza fogni! És lehúzni 1-2 felest azért, hogy ne legyünk idegesek. Már mondtak rám olyat, hogy 21 évesnek néznek, de ezt is egy 17 éves lány mondta. Szerintem csak bóknak szánta, de olyat is mondtak már, rám, hogy 13-nak néznek. És kb ugyanannyi ember nézet kevesebbnek mint többnek, szerintem! Amúgy 16 vagyok 1 hónap múlva 17. Tipikusan az a vékony de izmos elég magas gyerek vagyok 177cm 61 kg. És 2 éve járok muhay thaira na meg előtte 1 évet aikidó karateztam. Na meg 19 hónapja gyúrok. Ezt csak azért írtam, hogy aki belém köt, általában az húzza a rövidebbet! Na meg azok a 20-on éves lányok is keressék meg a saját korosztályukon belűl a saját kaliberjüket! Olyat senki ne írjon, hogy örűljünk ennek! Mert mi nekünk nem jönnek be az idősebbek és nem is értem meg azt a pár embert akinek igen! Sajna Volt fesztiválon szét voltunk egész végig. Pedig ott aztán próbálkoztak volna be jó tini csajok. És meg is találhattuk volna talán a párunkat! Persze vagy egy olyan 340 km-re lakunk soprontól, legalábbis sokak szerint ez lehet több vagy éppen kevesebb! De legjobb fesztivál és szerintem oda mennek mindenhonnan. Balaton Sound tudom, hogy nagyobb. De az meg már veszélyes lett az utóbbi időben. Meg túlárazott! Ott elvileg már csak olyanok talàlnak párt maguknak akiknél van legalább 900 ezer forint kb!

2019. nov. 6. 18:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Színes fantázia 😁 de túl sok a képtelenség benne
2019. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Biztos jól néztek ki.

16L

2019. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Hát mondhatom azt, hogy ja! De nem is ez a lényeg. Akkor is 20-on évesek minek akarnak ki kezdeni 15-18 éves fiúkkal. Amikor általában egy párkapcsolatban a fiú szokott idősebb lenni. Meg a lányok is általába idősebb pasikra buknak. A fiúk meg fiatalabb lányokra, akkor meg?!
2019. nov. 6. 18:58
 4/20 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Viccet félretéve, lehet, hogy szimpatikusak vagytok nekik vagy tényleg idősebbnek néznek.

Ezen nem kell így felkapni a vízet.

Szerintem minden fiúra fog nyomulni idősebb lány.

2019. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ismét #2 vagyok.

Ne általánosíts!

Vannak lányok, akik a fiatalabbakra buknak és vannak fiúk akik az idősebbekre.

És vannak, akiknek mindegy.

Nincs ebben semmi szerintem.

2019. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha idősebbnek nézünk ki akkor is kéne jönniük a tiniknek is. Gondolom velük van a baj, mert velünk nem hiszem! Mert sajnos felénk olyan lányok vannak, hogy vagy csöndesek és túl félénkek vagy túl nagy az arcuk és nagy szájúak. Olyan kevés van amit szeretünk, hogy a kettő között van. És kedves lehet ismerkedni vele, beszélgetni, jól elhülyéskedni !
2019. nov. 6. 19:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem a 2# válaszolóval, hogy ne általánosíts, tényleg vannak akik pont fordítva éreznek, vagyis idősebb csaj jön be nekik :D
2019. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Megint #2 vagyok.

Ha ennyire tinicsajt akarsz, miért nem mész oda hozzá te?

Ne a lány fusson a fiú után.

2019. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Oda szoktunk menni néha. Van amikor össze is jön, de mi fleggmák vagyunk és elvárjuk, hogy a csajok jöjjenek ránk. Csak ne a “vének” ugye. De volt már olyan, hogy oda mentünk 3 csajhoz és azt mondták azért nem táncolnak velünk mert, hogy nekik kell barát és bejövünk nekik, de most nem érdekeljük őket akkor se, mert nincsen kedvük tàncólni. Az ilyenek mégis mi a xart képzelnek magukról, legszivesebben úgy megvertem volna őket!
2019. nov. 6. 19:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem vagy menő, hogy x-vel írod a "szart". Attól még nem vagy menő, hogy lányokat akarsz megverni.

Attól még nem vagy menő, hogy lenézed azokat a lányokat, akik véletlenül a kisöccsüknek hittek, akit anyuka nem engedett el bulizni.

És a válasz: én még nem találkoztam ilyen jelenséggel.

2019. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!