Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mit jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mit jelent az, ha egy pasira azt mondjátok, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
Van pár hasonló kérdés itt fent GYKn,de azokra nem ment túl sok kielégítő válasz.A kérdés arra a szituációra irányul,hogy van egy pasi,udvarol nektek.Nektek meg az a véleményetek róla,hogy aranyos és ezt párszor mondjátok is neki.Ez mit jelent nálatok? Korábbi kérdésekre kétféle válasz ment:1.,minden nőnél mást jelent 2.,friendzone. Most szerintetek melyik a reálisabb? Lányok,mit jelent ez nálatok?Srácok véleménye is jöhet persze.+kérdés:cukival mi a helyzet?elvileg az sem egyértelmű. 18/F

2019. nov. 7. 15:01
 1/5 anonim válasza:
75%

Én 7 hónap után is mondom a barátomnak, hogy édes vagy kicsim aranyos vagy, cuki vagy.

Pedig inkább már fiatal felnőttek vagyunk mint tinik.

Szerintem mindenkinél mást jelent.

Attól függ a milyen szituációban mondta.


1.lehet csak barátnak tart.

2.Lehet többet érez, csak félénk.

3.

Lehet tényleg aranyosak tart és nagyon kedvel.

Változó :)

2019. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%

Vagyis na.

7 hónap után is mondom neki, pedig ő a párom, nem haver. :).

2019. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nem szoktam a cuki szót fiúkra használni nem tudom miért :) Amúgy jelenthet ezt hogy jól nézel ki, vagy hogy keves vagy aranyos vagy (nekem ezt jelentheti)

17L

2019. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha egy fiú udvarol egy lánynak akkor szerintem az aranyos vagy az jelentheti azt is hogy nem akar semmit a fiútól (pl. aranyos vagy ,de most nem akarok kapcsolatot)
2019. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem szeretem mikor egy fiú ezen akad fent, hogy épp cukinak vagy aranyosnak "nevezem".. Én mindenkinek mondok ilyeneket, nemtől függetlenül. Ha nem szeretném hogy egy adott srác írogasson, vagy kezdeményezzen, úgy is fogok vele viselkedni; esetleg ritkábban írok vissza, nem hosszú, kifejtett mondatokat, de ettől függetlenül ugyan úgy mondhatom neki hogy "de édes/aranyos/cuki vagy". Szóval én speciel nem társítok pozitív/negatív érzést vagy jelet ehhez az egy szóhoz:)

17/L

2019. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!