Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban ha egy lánnyal el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban ha egy lánnyal el kezdek táncólni vagy hasonló és csak alap dumálásba kezdek az nem lehet kiámbrándító?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt, hogy pl oda jön lány tegyük fel táncólni. Vagy akár csak úgy! Vagy én megyek oda. Akkor ha így kezdem el a beszélgetést pl, hogy Szia, hogy vagy vagy élvezed a bulit hasonlók. Az béna vagy megfelelő. Bár mondjuk ha pl én megyek oda csajokhoz kérni gyújtótt és nincs nekik simán belekezdhetek.

Olyan dumába ami mondjuk a dohányzással kapcsolatos pl mondom nekik, hogy milyen menők, hogy nem dohányzás... de utána marad valszeg az alap téma. De ha van gyújtó akkor is marad az alap dumálás.

15.

Mert tudok jó csajozó szövegeket, de a beszélgetés kezdetén is akarok még fejleszteni. Gondolom ugyanúgy müködik itt is a beszélgetés mint interneten vagy utcán! Az olyan lányokat amúgy úgy nem szeretem akik azt hiszik, hogy szépek,okosak . És csak a tökéletes pasinak adja oda magát! És bulikba szoktak járni 13-16 év közötti lányok?



2019. nov. 7. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*dohányoznak
2019. nov. 7. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell gondolkozni, majd jön

Pl. Ha táncoltok akkor és nem húzza el magát tőled akkor hajolj a füléhez és kérdezd meg h meghívhatod e egy italra(ne sörre, ilyen helyekre nem a sörös lányok jönnek), amúgy túl sokra ne hívd meg mert vannak olyanok akik csak arra mennek és lelépnek azzal az indokkal, hogy elmennek wcre te pedig várd meg a pultnál

2019. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Én nem szeretek lányokat meghívni rögtön, sőt még maga azon a bulin sem amikor megismertem. Max ha meg is hívom akkor is az után miután már elég hosszú ideig elbeszélgettem vele. De inkább akkor hívnám meg ha mondjuk össze “jövök” vele megint pl egy buliban és megint egy buliban. Akkor talán a lány is megérti, hogy én igazából nem csak 1-2 éjszakás kalandot keresek. Persze van olyan amikor inkább ilyen kedvem van, de még akkor sem kezdeném rögtön azzal, hogy megkérdezem tőle, hogy iszik e valamit!
2019. nov. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!