Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 176cm magassag eleg egy fiunal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

176cm magassag eleg egy fiunal?

Figyelt kérdés
Magasabb lanyokat nem zavarna hogy nem vagyok sokkal magasabb naluk?

2019. nov. 7. 22:17
 1/5 anonim válasza:
66%
Attol függ hogy mit szeretnel. Ha a felső polcrol vmit akkor talán meglesz, ha barátnőt? Simán elég. Nem a magasságodba hanem beléd,a személységedbe szeretnek bele
2019. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Bőven.
2019. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Akár egy veled egy magas lányt is felszedhetsz ilyen magassággal! Persze van akinek számít a magasság, de pl igen vannak olyan 167 cm magas ribik. Akik úgy gondolkoznak, hogy ha 180 cm alatt van a fiú akár 0,5 cm-el akkor már nem kell nekik. Mert hát az már szám. De az ilyeneket kerűld el! Nekem is volt 176 cm magas barátnőm is és pedig csak 177 vagyok!
2019. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
172 cm lány vagyok, és szerintem ez a magasság még elfogadható simán, max nem vennék fel magassarkút. De a magasság nem minden, ha valaki belsőleg annyita vonz és akár küldsőleg is, akkkr az se probléma, ha pár centivel acsonyabb akár
2019. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
175 cm vagyok de egyáltalán nem zavar ha egy magas vagyok a fiúval. De aki magasság miatt nem jön össze veled az elég szánalmas.
2019. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!