Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik es nem ertem a helyzetet. Tobbszor nezett engem eleg feltunoen, megallas nelkul. Az egyik baratnom poenbol nekilokott es kigancsoltam de nem esett el😂es nem szolt be semmit csak bamult xd aztan nekem jött, lekonyokolte a vallamat ami elegge fajt xd es utolso szunetben a baratnommel alltunk a folyoson o igy jon es mosolyogva ram nez es azt mondja: jezusom. Es ma az tortent hogy nekilokott egy masik baratnom szinte a mellkasan tamaszkodtam mert elestem volna es vegig mosolygott. Irogattam az egyik baratjaval es azt mondta, h semmi eselyem ugye a crushomnal mert van baratnoje meg amugy sincs. Ti mit gondoltok errol at egeszrol?

2019. nov. 8. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. Azért mosolyog, mert zavarvan van, ugyanis rém kellemetlen neki, hogy folyamatosan nekilökdösnek, meg teszed magad, meg nézed őt. Azért is mondta, hogy jézusom. Szerintem ez így egyáltalán nem pozitív. Úgy meg, hogy csaja van, még egy kis ribinek is gondol, hogy így se nagyon akadsz le. Meg így se állítod le az agyhalott barátnőidet a lökdösésről. Ha akarna valamit, lépne. Főleg, hogy ennyire egyértelműen csorog rá a nyálad.
2019. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos az a helyzet hogy a crushod szavak nélkül olt rommá. Teszem hozzá jogosan.
2019. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. nov. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!