Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre a faramuci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre a faramuci helyzetre?

Figyelt kérdés

Egy random kb. 15 éves lány a semmiből odajön (iskolában), elkezd velem beszélgetni, megnézem, olyan szép, szám tátva marad, szóhoz sem jutok.

Legközelebb, ha meglátom és kezdeményezek, nem vagyok elkésve, összesen egyszer beszélt velem meg egyszer rámköszönt.

Korkülönbség nem zavar be kb. 4-5 évvel vagyok idősebb, tudok irányítani egy ilyen fiatal lányt, a szépségétől viszont flowba esek.


2019. nov. 10. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Hogy a lány szeretné-e hogy irányítsd?

😀

2019. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de főleg az, hogy a lány mindig rohan valahova, alig lehet elkapni, utánafutok és elhívom randevúra az nem néz ki kicsit furcsán?
2019. nov. 10. 12:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Továbbá bombanő és óriási butaság lenne visszautasítani közeledését, ellenben belefuthatok egy késbe is 15 évesen ő egy naiv, tapasztalatlan lány, lakása, vagyona nincs.

Továbbá az együttélés lehetősége is ki van zárva, ugyanis nekem ahhoz túl kevés a jövedelmem, ergo ha minden jól alakul egyéjszaka kaland lehet legjobb esetben.

2019. nov. 10. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelöld be közösségin, chatelj vele, aztán élőben is beszélgess vele többet. Ha ezt pozitívan fogadja; hívd el valahova! Utána meg majd alakulnak valahogy a dolgok, kiderül, hogy mennyire gondolja komolyan. Nem kell mindent túlgondolni, jól jön néha egy kis spontaneiátás :D

Valószínűleg azért ment először oda hozzád, mert bejössz neki


Amúgy meg jár neked a pirospont; ilyen értelmesen, választékosan, és normálisan megfogalmazott kérdést ritkán láttam itt! :D

2019. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tesó/haver be vagy állva? 😂

Legközelebb meglátom a csajt megmondom, hogy tetszik nekem, és azonnal elhívom valahova.

2019. nov. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!