Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakított velem a barátom. Nem bírok túllépni rajta, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pár utcányira lakik tőlem , és amióta szakított még mindig mikor kilépek a házból mániákusan keresem , hogy merre van hátha meglátom. A buszon is mindig fürkészem , hogy hátha felszállt e ő is . Nem bírom abbahagyni a profilja és a képek nézegetését . Betegesen megszállottan csinálom , ha egyedül vagyok mindig ezen jár az agyam és nem bírok elvonatkoztatni...

Mit kéne tegyek hogy ez megszűnjön??


2019. nov. 10. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel. Legyél sokat a barátaiddal, keress valami hobbit. Idővel hidd el jobb lesz majd.
2019. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen , tudom hogy ezt kell ilyenkor csinálni. Az baj ezek az érzések akkor törnek elő mikor pl futni megyek , ez is egy hobbim , mégsem tudok ekkor sem elvonatkoztatni , mindig azt figyelem hogy merre látom meg.

Persze vannak órák egy nap amikor épp egyedül van az ember , pl mikor suli után le kell ülni tanulni , de én képtelen vagyok mert lefoglalják az agyamat ezeket a gondolatok , hogy mennyire hiányzik , pánikrohamom van az egyedülléttől szó szerint..

2019. nov. 10. 18:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre , hogy amint egyedül leszek , felszállok a buszra és nincs ott egyik ismerősöm se , rámtör a magány érzése , gombóc van a torkomban és van hogy elsírom magam , pánikolok hogy egyedül vagyok .....
2019. nov. 10. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős sztori, jó néhány éve részem volt egy hasonlóban, nekem is ilyen tüneteim voltak. Az a baj hogy az időn kívűl más nekem se nagyon segített. Semmire nem bírtam úgy figyelni, mindig elkalandozott a gondolatom. Kb 2 hónapba beletelt, de utána sokkal jobb lett.
2019. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Túllépni" gyász nélkül nem fog menni. Gyászolj: a volt kapcsolatod halálát.
2019. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Miert szakitottatok? Ha hianyzik, probalj vele ujra beszelgetni, hatha nem hult ki a lang.
2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os én megpróbáltam többször is megbeszélni vele, de nem hajlott rá . És már törölt is facebookról , csak úgy random egyik nap....
2019. nov. 10. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt jo lenne tudni miert mentetek szet, mert ok-okozat az egesz.. ha kihultek az erzelmek az o reszerol, akkor felejtos. Lehet azert torolt fbrol,hogy ne gondoljon rad tobbet. Lehet neki is hianyzol, csak nem szeretne ujra csalodni. Probald vele meg megbeszelni, hivd el talalkozni vagy valami, hatha osszejon. En szurkolok!
2019. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, csak én Fiú vagyok. Lassan 3 hónapja szakítottunk barátnőmmel mert úgy érezte nem szerelmes. Viszont azóta is folyamatosan rajta pörög az agyam, ha egyedül vagyok kb képtelen vagyok lefoglalni magam mással. Próbálkoztam megbeszélni vele a dolgot, nem hajlott rá, majd mikor 2 hónappal a szakítás után is megpróbáltam, törölt, hogy hamarabb túl legyek rajta. Nehéz elfogadni hogy a másiknak ennyi volt az egész, hisz milyen sokat jelentettünk egymásnak, és ha én ennyire rajta pörgök akkor ő hogy volt képes ilyen gyorsan túl lenni ezen az egészen? Egy idő után neked is sikerül elfogadni hogy már nem jön vissza (én itt tartok), szarul esik, és úgy érzem ha x idő mulva meggondolja magát és megkeres, újrapróbálhatjuk, de nem szabad ebbe kapaszkodni, mert jó eséllyel nem jön el ez a nap. Nézz sorozatot, foglald le magad, amikor úgy érzed sírd ki magad, mert nem szabad hagyni felgyűlni a rossz érzést. Én is pánikolok hogy egyedül vagyok, és természetes hogy te is úgy érzed hogy nem lesz másik ember akivel ennyire jó lenne. Részben igaz, mert nem lesz ilyen, más lesz, de lehet jobb. Vagy ugyanannyira jó, de más. Tudom hogy most nem úgy tűnik, de nem a világvége (nekem is olyan mintha az lenne, de tudom hogy nem az). Ha szeretnéd beszélhetünk róla, lehet ha ugyanolyan cipőben járó emberrel beszélsz akkor könnyebb lesz. (Meg lehet nekem is)
2019. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ne gondolj rá, ürítsd ki az elméd, vagy tereld el a gondolataidat. Amint ő beúszna közéjük, gyorsan hirtelen gondolj másra, ami örömet okoz, pl egy vidámparkra, palacsintára.
2019. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!