Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul cselekedtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul cselekedtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy srác aki nemrégiben rámírt. Mielőtt ez megtörtént volna, egyszer kétszer már láttam őt, mivel azon a helyen kiszállító ahol a barátnőmmel sokszor szoktunk ebédelni.

Amikor rámírt eléggé megörültem mert látásra jófej srácnak tűnt. Aztán a beszélgetést úgy kezdte el hogy megkérdezte hallottam e már róla valahonnan. Leírtam neki hogy azon a helyen láttam már ahol dolgozik. Majd visszaírt hogy azon kívül, én pedig válaszoltam hogy azon kívül nem. Már nekem ez nagyon érdekes volt, hiszen ki az aki így kezd egy beszélgetést. Én nem vagyok az a típusú lány aki kérdezget másokat másokról de ezekután azt éreztem muszáj megtennem. Láttam hogy az egyik legjobb barátnőm az ismerőse így megkérdeztem mit gondol róla. A barátnőm azt válaszolta hogy jófej, de lefektet mindenkit. Bevallom volt egy ilyen megérzésem mivel a srác legjobb barátjai szinten hasonló srácok (Nem tapasztalatból mondom). De úgy voltam vele hogy nem fogok csak erre az egy véleményre adni, még egy másik ismerősömet is megkérdeztem aki hasonló véleménnyel volt: mindenkit lefektet, kihasználja a nőket.

Nyilván nagyon rosszul kezdtem el érezni magamat, de úgy döntöttem hogy -beszélgetek vele egy kicsit aztán meglátjuk mi lesz.

Egy ideig rendben volt minden, majd kb miután 3 órája beszélgettünk, megkérdezte hogy olyan este 11 felé nem e lenne kedvem elmenni vele kocsikázni.

Na és itt kezdtem el biztos lenni abban amit mondtak. Nyilván ha normális időben elhív valahova az is más lett volna, de este 11-kor mrg azért most már elég hidegek is vannak, még sétálni sem tudtunk volna elmenni esetleg.

Nyilván nemet mondtam és nem írtam vissza többet ennek a srácnak.

Szerintetek rosszul ítéltem meg?

Valahogy úgy éreztem amikor erre rákérdezett hogy összeállt a kép és igaz volt mindent amit mondtak.



2019. nov. 13. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól cselekedtél, vagy szex vagy el akar rabolni xd

ilyen későn más célból miért vinne el "kocsikázni"

2019. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nem is zavar teged kulonben mar az elejen elhajtottad volna.
2019. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen

#2 ha nem zavart volna elmegyek vele, de én nem vagyok olyan lány aki este 11 kor ismeretlennek eljár, még sokszor ismerősökkel sem. Beszélgettem vele mert érdekelt hogy velem normális lesz e vagy bepróbálkozik...

2019. nov. 13. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán nem akarta megítélni, úgy hogy ő nem ismeri:)

Szerintem jól tetted.

2019. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet csak ilyen későn van lehetősége otthon megkapni a családi autót amivel egy tinilányt próbált meg "lenyűgözni" :)
2019. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennél jobban nem is cselekedhettél volna. Ha esetleg mégse lenne olyan, akkor is jobb az elővigyázatosság, szóval okos voltál.
2019. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!