Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti össze jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek olyan fiúval aki néha használ valamilyen drogot?

Figyelt kérdés
Mármint nincs rá szokva semmilyen szerre, csak néha használja. Mondjuk havi 1-2 alkalommal betép, 2,5-3 havonta pedig speed,extasy,cocaine,kati,depresszáns (mondjuk gina vagy oxicodone) vagy pedig lsd vagy meszkalin esetleg gomba vagy valami ezekhez hasonló pszidelikum! Nem magamról teszem fel a kérdést. Mert én nem éllek ilyen szereken. Hanem csak kíváncsiság, fiúk is válaszólhatnak arra, hogy mit gondolnak az ilyen alkalmanként drogozó lányokról.

2019. nov. 13. 17:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Azt, hogy ilyen nem létezik. Ha ilyen gyakoriságú akkor az már függőség.
2019. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnek vele össze.
2019. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég gyakori... Ha háromhavonta elszívna egy spanglit, azt mondom, oké, de ez már sok
2019. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen lenne.


18/L

2019. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem.

Ilyen sráccal...

Egyszer elszáll az agya, és azthiszi megcsalod, befolyásolható állapotban van.

A kábszerek többször okoznak oknélküli félelmet főként az Amphetamine fajták.


A DROG ROSSZ.

Persze, van jó oldala is, de azt lehetne sorolni 30-40 másodpercig legbarátibb szemmel, a rossz oldalát pedig 2-3 óráig MINIMUM.

2019. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Más dolog kipróbálni és más dolog használni is. Ha egyszer kipróbálja oké, mert próbálja ha kíváncsi, na de hogy még használja is az nem fér bele nekem.

Kitudja mikor szokik rá rendesen.

2019. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
A fűvel nincs bajom de a többi... nem, nem jönnék össze.
2019. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

"Nem magamról teszem fel a kérdést."


De azért te is fel tudsz sorolni vagy 9 féle drogot, úgyhogy biztos te is sokat tudsz ezekről. Vagy az is lehet, hogy magadról tetted fel a kérdést. 🤔

Nekem ezek közül kb. 2 jutott volna eszembe vagy még annyi sem. 😂 Ha előtte ezeket felsorolná nekem valaki, akkor sem tudnám mindent megjegyezni úgyhogy neked biztos nagyon jó a memóriád ilyen téren.

Egyébként én sem jönnék össze olyan fiúval aki drogozik.

2019. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sok mindentöl függ ha ezek ellenére normálisan tanulnia lennének céljai STB. nem lenne függő akkor igen

17L

2019. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 Kipróbáltam már a hasist,kokaint,katit,ekit,lsdt meg a meszkalint. De nem szoktam nyomni őket csak havi 1x füvezek/haskázok meg vagy 4-5 havonta katizok :D!
2019. nov. 13. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!