Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm pár hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm pár hete elhanyagol. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk a legjobb barátnőmmel és kb 1 hónapja jóba lett az egyik fiú osztálytársunkkal, akibe szerintem meg másik barátnőim szerint is belezúgott. Napi kb 4 órát beszélnek messengeren, velem pedig az utóbbi pár hétben már alig beszélt. Többször is volt olyan, hogy beszéltem hozzá és a mondat közepénél szó nélkül felállt és elsétált beszélgetni a fiúval. Szóvátettem neki, hogy szerintem elhanyagol,de erre azt mondta, hogy hülye vagyok. Szerintetek mit tegyek? Nagyon rosszul esik hogy ezt csinálja.

2019. nov. 14. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most nem lát a szerelemtől..elvette az eszét az a fiú..és ilyenkor nagyon könnyen sikerül mellőzni a jó barátokat.

Megértem hogy nagyon rosszul esik,sok mindenki jár így...valahogy én is így vagyok:(


Szerintem ameddig azzal a fiúval van,addig őt fogja elsőbbre venni..fontosabbnak fogja a kapcsolatukat érezni,mint veled a barátságát...ha nagyon sokáig ilyen lesz,és megunod,akkor az egy természetes érzés..nem vagy köteles ezek után is barátkozni vele..viszont lehet hogy nagyot fog csalódni abban a fiúban és akkor nagyon jó pont,ha ott vagy neki...


Viszont ha ennyire se értékel hogy legalább addig ott maradjon amíg beszélsz hozzá,akkor nem gondolom hogy szüksége lenne rád vagy neked rá:(

2019. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és én is ezt gonolom. Ha a fiú ott fogja hagyni, akkor persze jó leszek neki.
2019. nov. 14. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi különös a barátnőd viselkedésében, de azért illene megvárnia a mondani valód végét és csak utána elmenni a fiúhoz.

A szerelem képes illetlenségek elkövetésére is...

2019. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!