Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam baromira tetszik,aki mellesleg az egyik barátom. Múltkor beszélgettünk és szóba jött,hogy tetszik nekem valaki,akit úgy hívnak,mint őt. Erre feltette a kérdést,hogy miért nem mondtam el neki? Itt persze vigyorgott,de letagadtam,hogy ő lenne az,mivel akkor valóban nem ő tetszett,na de ez mindegy is most.

Egyik nap vizsgálaton voltunk és egy virágos ruha volt rajtam,nagyon nézett. Megkérdeztem,hogy miért néz erre a válasza az volt,hogy kertészkedik,utánna megölelt,simogatta az oldalam,mondván,hogy milyen jó az alakom.

Másnap meg tiszta bunkó volt,persze volt egy lyukas óránk és négyen ültünk a koliban..ketten elmentek cigizni,és ő meg a derekamnál fogva magához húzott. Aztán megkérdezte,hogy szerintem helyes-e. Mielőtt válaszolni tudtam volna,visszajöttek a többiek,és megríkatott. Mégpedig azzal,hogy csúnya vagyok meg ilyenek.

Tavaly pl olyan is vokt,hogy amikor megölelt megfogta a fenekem,meg beült a helyemre én pedig megkértem,hogy adja át a "helyét" mert óra van,erre az volt a válasza,hogy üljek az ölébe. Sokszor megkérdezett intim dolgokat,amikre természetesen nem válaszoltam.De persze ezeket akkor csinálja amikor nincs ott a barátnője. Szerintetek most ilyenkor mivan? Elmondjam neki,hogy tetszik?


2019. nov. 16. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szeret,csak zavarban volt a kolis esetben,amikor viszajöttek a többiek.
2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy érez irántad valamit, de nekem olyan mint aki tárgyként kezel téged. Egyszer kedves, fogdos,aztán meg bunkó. Szerintem nem így viselkedik egy fiúbarát, de még egy olyan fiú sem, akinek tetszel. Nem mellesleg neki van barátnője, szóval már itt rögtön offos lenne a dolog. Ha más lányokkal így viselkedik amikor van valakije, akkor gondolom ha esetleg alakulna valami köztetek, akkor melletted is fogdosna, meg flörtölgetne más lánnyal. Szerintem neki lejött hogy ő az a srác aki bejön neked. Bármennyire is tetszik, én nem kezdenék egy ilyen sráccal; bunkó, tiszteletlen. Szerintem nem egy ilyen valakit érdemelsz.

Nem akarlak megbántani, de én így gondolom :)

2019. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnője van. Egyszerűen szórakozik veled, esetleg még talonban is tart rosszabb napokra. Gerinctelen alak.
2019. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rájött, hogy ő tetszik neked, és ezt szórakoztatónak tartja (húzza az agyad). Neki nem tetszel, maximum csak megdugna, ha épp nem lenne/lesz barátnője.


Kis gyökér a srác, ne menj bele semmibe, ami vele kapcsolatos, mert átvág.

2019. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"maximum csak megdugna, ha épp nem lenne/lesz barátnője"


Megdugná ő barátnő mellett is :)

2019. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban megcsalná a barátnőjét,mert múltkor is mondtam neki,hogy amúgy ne engem fogdoss mert ott a barátnőd. Erre pedig az a válasz érkezett,hogy amiről ő nem tud az neki nem fáj.

Sokszor csinál perverz dolgokat és pont akkor amikor odanézek.

2019. nov. 16. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi is a kérdésed?
2019. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mondjuk az,hogy mit csináljak ilyenkor?-_-

Meg amúgy nem tudom kerülni,mert egy osztályba járunk..tehát valami más megoldás?

2019. nov. 16. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd figyelmen kívül. És ha akaratod ellenére fogdos, lökd el magadtól, esetleg szólj tanáraidnak, szüleidnek. Ez zaklatás, és büntetik. Vigyázz, ne maradj vele kettesben, nehogy megerőszakoljon pl. részegen.
2019. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáj nem figyelni rá. Ha pedig az èrdekel hogy komolyak e a szándèkai akkor teszteld. Ne figyej rá amikor valamit megmutatsz a telefonodon a baràtnődnek nêzd meg hogy nèz e odafele de ugy hogy ne vegye èszre,vagy kezgyetek el a semmin nevetni aztán ha figyel akkor biztos èrdekelni fogja min nevetetek.
2020. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!