Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire előnyös coming...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előnyös coming outolni, ha egy lány profilú osztályba járok?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és most 11.osztályos egy főként lány profilú iskolába (egészségügy, pedagógia, vízgazdálkodás, környezetvédelem van abban a suliban) én eü-re járok és most vagyok 11. osztályos.


Az oszályunkban van két lány akikről messziről lerí, hogy egy pár.


Szerintetek mennyire lenne előnyös a coming out barátnőimnek? Persze az egyikőjük nagyon szereti az olyan fanficeket, amiben azonos nemű párokról van szó, a másikójuknak, pedig több meleg ismerőse is van. A barátnőim közül mindenkinek(4-en vannak) érdemes coming outolnom vagy csak nekik kettőjüknek?



2019. nov. 16. 21:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem kockáztatnék, mert hallani egy-két rém históriát, de ha jó a kapcsolatod velük akkor elfogynak fogadni. Ha nem is azonnal, de egy idő után ezt elfogadják, megértik, minden oké.
2019. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy vagyok vele, hogy az intim dolgokat azoknak érdemes elmondani, akikben 100%-ig megbízol.
2019. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ELÖNYre gondolsz?????
2019. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy nem őnyös, hanem érdemes és persze nem úgy értettem az előnyöst. Köszi, hogy rávilágítottál #3, hogy így nagyon félreérthető a mondat. ❤️
2019. nov. 16. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírod, egy ilyen közösségben nem lesz nagy meglepődés :) szerintem
2019. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom, a barátnőim miatt nem is aggódom annyira, csak amiatt, hogy esetleg valamely olyan lány/fiú (5 fiú van) osztálytársam sam hallja meg aki homofób vagy esetleg hasonló (sajnos ezek az osztály krémje) és utána érettségi végéig piszkálnak malyd és persze így sem hagyják békén az ötös fogatunkat, mert mi elkülönülve szoktunk legtöbbször lenni.
2019. nov. 17. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos mindig benne van a pakliban. De ez ne tartson vissza. Ha nem veszitek fel a kesztyűt, előbb-utóbb megunják.
2019. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!