Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha még csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha még csak most 17 évesen volt az első csókom? (tobbi kerdes lent)

Figyelt kérdés

Marmint szerintem nem gáz, de a baratnoim sorra veszítik el a szüzességüket én meg még csak most csokoloztam eloszor és ugyerzem levagyok maradva.

Ez az érzés jogos ugye? Na meg aztán a végzős fiuk azt mondták multkor, hogy a szűz csajokkal csak a gond van.

Ráadásul a srac akivel csokoloztam, csak kavarni akar velem (egyeb okok miatt, amit ide most nem irok le).

Valami tanácsot vagy véleményt tudnátok mondani légyszives, mert eléggé kétségbe vagyok esve 😔

L


2019. nov. 16. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nem kell senkit sem utolérni.
2019. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Egy jótanács: a saját életedet éld, és ne másokét!

Egyáltalán nem biztos, hogy az a jobb, ami hamarabb van. Sőt...

Aki meg tehernek érzi, hogy szűz a barátnője, az csak d*gni akar, és nem szerelmet.

2019. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen ebben semmi ciki. Hidd el jön majd a te időd is, nem kell semmit sem sietetned. Azért mert már más lányok már túl vannak ezen, és azért mert néhány fiú azt mondja hogy az ilyen lányokkal csak a baj van, neked nem kell rosszul érezned magad.
2019. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki. Van aki 25 évesen. Ez nem lóverseny,hanem az életed. Inkább csókolozz 17 évesen,de az jó legyen,mint 14 évesen felelőtlenül szexelni és teherbe esni.
2019. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Szuz lannyal akkor van baj, ha csak jol meg akarja dugni. Nem kell 17 evesen szexelni, sot 25 evesen se kell. Akkor kell, amikor szeretned, es megfelelo partner is van hozza. Semmirol nem maradtal le!
2019. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen csókolóztam először, az első komoly párom pedig 18 évesen velem.

Meg aztán a végzős srácok olyan tapasztaltak istenem -.-

Ne vedd őket komolyan. Ha arra képtelen néhány fiú, hogy figyeljen a lányra mikor elveszi a szüzességét akkor az annyit is ér. Meg a szüzesség elvesztése után pár alkalom és minden sima ügy, komolyan néhány srácnak ez már macera? Lesznek még olyan élethelyzetben mikor visszasírják ezt az időszakot.

Soha semmivel se vagy elkésve, mindent akkor csinálj amikor lelkileg készen állsz rá. Én hittem a hülye környezetemnek és az első csókom egy vad idegennel volt és a szüzességemet is olyannal veszítettem el aki nem is figyelt rám. Megbántam. Buta voltam. 20l

2019. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!