Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk baràtok miért nem ölelik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk baràtok miért nem ölelik meg egymàst úgy mint a làny baràtnők?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 19:09
 1/5 anonim válasza:
Ezt már én is megkérdeztem csak az osztálytársaimtól ,azt mondták hogy az " túl b*zis " ,de gondolom nem minden fiú ilyen természetesen.
2019. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért mert az ölelések intimebbek szerintem, mint egy kézfogás vagy amikor megfogod másnak a vállát
2019. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

A lányok ölelkeznek, a fiúk kezet fognak. Én legalábbis mindenhol ezt látom, szerintem semmi baj nincs vele.

Az ölelés lányosabb, a kézfogás férfiasabb, ezért csináljuk így. Lányokat sem láttam még kézfogással köszönni, ennyi erővel ezt is megkérdezhetnénk.

Kivétel is van egyébként mindenhol, nekem volt egy olyan fiú osztálytársam akivel meg szoktuk ölelni egymást, igaz, nem gyakran.

2019. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok fiú, férfi ölelkezik. Nem összebújnak, de megölelik egymást, meglapogatják egymás hátát.
2019. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, hát szoktunk mi is csak ritkábban. Például a haverom nem láttam vagy öt éve és amikor összetalálkoztunk teljes szívből összeölelkeztünk, azt hiszem még az anyám is kapott puszikat mert ő jött el hozzánk.
2019. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!