Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy osztálytársam, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja elmondtam neki, mikor közelebb kerültünk egymáshoz és kiderült, hogy csak barátként tekint rám. Utána nem kerestem a társaságát, de az utóbbi időben kiderült, hogy nagyon hasonló a személyiségünk, nagyon jól el tudunk beszélgetni. Szóval élőben olyanok vagyunk, mint sima barátok, de én sokkal többet érzek iránta, ha elmondanám neki, akkor meg a barátságunk lenne oda. Ötletek?

17L



2019. nov. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Budweiser, Lucky Strike, habparti. %%%
2019. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mondd meg neki, ha úgy érzed, hogy ő megváltozott azóta, mióta megmondtad neki, de visszautasított. Én amellett vagyok, hogy mond meg neki mert az a legrosszabb, ha nem tudod a másik mit érez.

Szióka

Sok sikert

2019. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!