Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány lányhoz vonzódók, tetszik, amikor hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy két lány, aki tetszik nekem, de próbálom tagadni, viszont emelett a fiúkat szeretem. Még elég fiatal vagyok, lehet ez csak egy átmeneti időszak?


L



2019. nov. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Biszexuális vagy.
2019. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2019. nov. 18. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem biztos, mi nem te vagyunk. De elképzelhető.
2019. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A fiatal lányoknál nagyon divat lett biszexualisnak és lezbikusnak lenni. Valójában csak arról van szó hogy tombolnak a hormonaid és ilyenkor te se tudod néha mit érzel. Teljesen normalis átmeneti időszakról van szó. Ha 1-1,5 év múlva is így erzel a lányok iránt is, akkor viszont esélyes hogy biszexuális vagy.
2019. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4-essel és nem értem miért pontozták le ennyire.


19/L

2019. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!