Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak hülyít a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyít a csaj?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel ismerkedek, 19 és 17 évesek vagyunk. Online ismerkedünk, dumálunk, jól elvagyunk, képeket is cserélünk, puszis képet küld hogy "csak neked" és hasonlók, és többször leírta, hogy nagyon bír, és amióta dumálunk, mással nem ismerkedik. A haverom szerint nem mond igazat, szerinte látni rajta, és rá is írt, hogy ismerkedjenek, hogy bebizonyítsa. És a csaj elküldött neki magáról több olyan képet, amit elvileg csak nekem csinált.

Rákérdeztem, én vagyok-e az egyetlen, és igent mondott.


Szerintem lehetne is köztünk valami, de ez elvette a kedvem. Tényleg csak hülyít? :(


2019. nov. 19. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat kerd meg hivja el randira,ha elmegy vele akkor ek kérdés,hogy hülyit csak
2019. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy csaj az illető? Amúgy meg könnyen kideríthető: mondd neki, hogy olyan képet csináljon, amin papírra ráírja a neved, meg egy szívecskét. Vagy valamit, ami valóban olyan, hogy csak neked küldheti.
2019. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem a “hülyít” szót használnám .A lányok többsége ilyen alaptermészetű,keresik a számukra megfelelő személyt.És mivel említetted hogy online kapcsolatról van szó,nem is várható el hogy egy ember mellett leragadjon,hiszen kezében a lehetőség,kedvére válogathat.Én is ha neten ismerkedek nem csak egy fiúval beszélek,hanem többel is,aztán szelektálok,bármikor jöhet egy jobb.Viszont biztos nem vagy közömbös a lány számára,akkor nem beszélne veled/küldene képeket.

17/L

2019. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A haverod mi alapján szűrte le - még mielőtt írt a lánynak -, hogy a lány "hülyít" téged?
2019. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!