Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedni barátként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni barátként?

Figyelt kérdés

Oké szóval erről az egészről véleményeket,tanácsokat,őszinte válaszokat várok.


Van egy velem egyidős srác akivel egy online játékban találkoztam még tavasszal.Más barátok által.A kapcsolatom vele olyan hogy szoktuk egymást sértegetni.

Nos nyár óta alapjában többet érzek iránta (ezért is kell más szemszögr)viszont nem lépek semmit mert túl nagy a kockázat,nem tudom mit reagálnának rá a közös barátaink,illetve illetve félek hogy a jelenlegi haveri/baráti kapcsolat is megszakad.


Volt már olyan hogy rengeteget beszéltünk.

Nos ez a szituáció zajlott le hétvégén:

Szombaton nagyon kiégtem mert már hosszú ideje sértegették a játék teljesítményem miatt szóval veszekedtem ezzel a sráccal meg a többi barátunkkal is,kiléptem,és ez a srác kért csak bocsánatot (ami sokat jelentett mert nem számítottam erre)

Vasárnap este pedig hívott játszani de mondtam neki hogy mostanában nem leszek mert ez a szombati veszekedés most sok volt,én nem szeretnék a többiekkel játszani független attól hogy jóban vagyunk.

Erre azt írta hogy hiányozni fogok neki.

Én azthittem hogy csak viccel megint ,de mondta hogy komolyan írta ,kedvességből és hogy jobban meg kéne ismernem hogy ne feltételezzek róla ilyeneket.

Mondtam hogy ez veszélyes játék (Mert ugye megismerni valakit baráti/szerelmi szemszögből aztán valamilyen ok miatt megszakítani a "bizalmasaBB" kapcsolatot nagyon fájdalmas tud lenni")

Írtam hogy akkor ezt hogyan kell kezdeni(eléggé bezárkózott vagyok ezért nem igazán szoktam ismerkedni,nem tudom hogyan kell hogy ne legyen klissé)

Azt írta hogy ő sem tudja de ki kell találnunk(ő sem annyira nyitott)



Plussz történet:Nyáron még ilyen június környékén amikor alig ismertük egymást,szóba jöttek a kapcsolatok mindkettőnknek egy volt és ugyanúgy nem lett a legszebb vége.Akkor azt mondta hogy nem akar egyenlőre barátnőt.

Lehet csak reménykedem hogy azóta ez változhatott.


Oké szóval nagyon boldog leszek ha valaki tudta értelmezni azt amit leírtam,próbáltam a legjobban megfogalmazni,ha valakinek esetleg még több infó kell a tanács adáshoz szívesen válaszolok illetve remélem hogy a trollok figyelmen kívül hagyják ezt a kérdést.Nyugodtan meg lehet írni mondjuk hogy egy tökkelütött vagyok amiért az ilyenben reménykedem és hogy ez nem jelent semmit.



2019. nov. 20. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek sokat és az alapján megtudod ismerni.

Nyílj meg neki és ő is megfog neked nyílni.

De semmiképpen se úgy álljatok hozzá, hogy egymást kérdezgetitek sablon szöveggel, mert annak semmi értelme.

Hosszű idő, mire megismeritek egymást, de ahogy beszélgettek, arról sok minden kiderül.

2019. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!