Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen béna vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen béna vagyok? Sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már egy ideje udvarolok a szomszéd lánynak. velem egykorú. Már elhívtam kajálni, voltunk a római parton kettesben stb. Még csak puszit adott, szóval semmi extra. Azt éreztem hogy megvan köztünk a szimpátia, bár lehet neki lassú volt a tempó, ő ilyen igazi belevaló talpraesett lány. Sajnos tegnap minden álmom szerte foszlott mert mikor hazaértem suliból 3 körül hallottam hogy valamelyik szomszéd szexel. Hangosak voltak eléggé, főleg a lány hangját hallottam. 15 perc után abbamaradt én pedig kimentem a nyitott gangra cigizni. a 2. cigi után nyílt az ajtó a szomszéd lány lakásánál és kijött 2 srác, 20 év körüliek. az ajtóban pedig ott állt ő:(

Egy ilyen után totál felejtős a csaj ugye?


2019. nov. 20. 09:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
fizess be hozzá és legyél legközelebb te a 3. ffi
2019. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kifogtál egy ilyet, na és? Tudom hogy baromire fáj, de azért mert egy csajjal nem jön össze, miért kéne életre szóló következtetést levonni hogy neked sosem lesz barátnőd?
2019. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezen nincs mit sajnálni, örülj hogy elkerültél egy ilyen lányt
2019. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
A madarak a drótra valók, ez mindig így volt. Csak a filmekben lesz a félénk srácé a lány.
2019. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
17 évesen két fiúval is ? Szerintem ne sajnáld...
2019. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha túl magasra helyezed a nőt, onnan csak lenézhet rád.
2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Menj át húzd meg te is
2019. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Most én leszek az ellenpólus, úgy érzem. Én ennél durvább dolgokat is hallottam már. Sőt, volt tapasztalatom is benne.

Nem tudhatom hogy a lány mit akar, de azt tudom, hnneked fájhat hogy két fiúval láttad. DE, ennek ellenére kedveled őt? Mert ha igen, gondold végig. Nincs kapcsolatban, vágyik a szexre, a kielégülésre. Tőlük megkapta. Az is lehet, hogy veled kapcsolatot akar, s pont ezért nem feküdt még le veled. Alkalmazkodik hozzád.


Szerintem nem felejtős, de ha nem tudja milyen célod van az ismerkedéssel, nem véletlenül hiheti azt, hogy csak barátkozol. Léty rámenősebb. Ha tetszik hogy többesben csinálja, mondd el neki h téged is vonz. A szexet ne kezeld tabutémának. Beszélhettek az ilyen vágyaitokról mondjuk.

19/f

2019. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8


Hát szerintem egész máshol járnak az életben ilyen téren. A srác még ovis szinten puszikáktól olvadozik, és nem mer sehová lépni mert fogalmas sincs hogy kell, a csaj meg grupiban kúratja magát huszonéves kanokkal. Nem hiszem hogy túl sokat tudna neki nyújtani a srác szexuálisan, vagy bármilyen téren. Max cukinak gondolja, és legyezi az egóját.

2019. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
#9 Jogos, túl sokat képzelek egy lassan felnőtt sráctól. :D
2019. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!