Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a srác érdeklődését?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a helyzet, hogy nagyon tetszik egy egy évvel idősebb fiú a suliból. Facebookon ismerősök vagyunk, de nem beszéltünk se neten se élőben még egy szót sem. Hogyan tudnám diszkréten felkelteni a figyelmét?

Tudom, sok ilyen kérdés van már, de egy értelmes választ sem olvastam még, remélem most több szerencsém lesz.

Előre is köszi a válaszokat :)



2019. nov. 20. 17:44
 1/5 zebulon66 válasza:
100%
Választ vársz úgy, hogy nem is ismerünk. Szerintem elsőre kezdj el beszélgetni vele és ha emberekről esik szó kérdezd meg tőle mi a véleménye rólad.
2019. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj rá, szemezz vele, legyél sokat arra amerre ő van, ezekkel fel tudod kelteni az érdeklődését és ha úgy látod ő is vevő rá, menj oda és kezdeményezz beszélgetést.
2019. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

És beszélgetés kezdeményezéséhez csak random köszönjek rá, vagy mi? Bocsi hogy ilyen gyerekesnek tűnök, csak nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni 😅

2019. nov. 20. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha egy közös ismerős által ismeritek meg egymást (már ha van ilyen). Amikor látod hogy beszélgetnek a folyosón odamesz (nem tolakodoan, meg ha látszódik h komolyabb dolgokról beszélnek akkor inkább menj máskor) valami hétköznapi kérdést felteszel az ismerősödnek aztán ha már ott vagytok bemutatkozhattok egymásnak és már bármiről lehet beszélgetni. Melyik osztályba jár, milyen órátok lesz, tanárok, stb. Ilyen szempontból szerintem a suli az egyik legjobb hely az ismerkedésre :)
2019. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel!

Elsőkörben szerintem mosolyogj rá, ha összeakad a tekintetetek pl. amikor elmentek egymás mellett a folyosón. Ja, és ha egymás szemébe néztek, szerintem ne kapd el a tekintetedet. 😉

2019. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!