Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleestem a lakotar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleestem a lakotarsamba aki egyben egy nagyon jo baratom?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok kulfoldon ahol a kollegium kulon hazakat jelent. Az en hazamban kilencen lakunk, es az egyik sraccal mar a kezdetek ota jo baratok lettunk. Rengeteget beszelunk es sokat viccelodunk is, igazi joi barati a viszony. Nemreg elkezdtem eszrevenni magamon, hogy talan tobbet erzek iranta, es nem tudom mit kezdjek vele. Jovore is egyutt fogunk lakni mert mas baratai nincsenek, egy tarsasagban vagyunk. O engem nem hinnem, hogy olyan szemmel nezne, mert mindig tolem ker tanacsot peldaul csajozas ugyeben is. Nem akarom elrontani a baratsagunkat, mert o az elso igazi fiu baratom akivel nincs romantikus kapcsolatom. Valahogy ki tudnek szeretni belole? Ti a helyemben mit csinalnatok, 19L

2019. nov. 20. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem vagy beleszeretve. Nagyon be tudja csapni az agyat az, ha valakivel egy fedél alatt laksz. Még akkor is elkezdhetsz érezni valamit iránta, ha korábban semmit sem éreztél, meg nem is beszéltetek.

Beszéld meg vele esetleg, hogy ő ezt hogy gondolja. Nehezebb kezelni ezt addig, amíg csak a levegőben lóg a téma.

2019. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Csak vesd föl neki, hoy "egy kósza ötlet volt, felvetődött benne,d hogy mi lenne, ha járnátok." Aztán ha nem érdeklődéssel reagálja le, akkor nincs esélyed,és hagyjátok is abba, ne beszéljetek erről többet, de ha észreveszel valami "pozitív csillanást" a szemében, akkor még lehet esélyed. Vinszont amugy meg elfelejteni őt nem kell, mert örülj neki, hog létezik, és hogy ott van melletted, és az életed része lehet. :) Szóval szerintem csak add át magad anank az érzésnek, hogy örülsz neki, hogy az életed része lehet. :)
2019. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!