Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi bajom vele de bem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi bajom vele de bem hianyzik egyeltalan a baratom. Miert?

Figyelt kérdés

Elvagyunk amugy meg jofej stb de vmiert az elso kapcsolatom ota nem olyan intenzivrk az erzeseim.


Azt mar feg lezartam de pl most a kapcsolatunk elejen sw volt olyan intenziv ha pl hianyzik stb



2019. nov. 26. 18:01
 1/3 anonim válasza:
“Elvagyunk amugy meg jofej” egy havernál is ezt érzi az illető.. Valószínűleg nem vagy szerelmes, neked kell eldönteni hogy menjen-e ez így tovább vagy kuka a kapcsolat. Viszont ha ő meg szerelmes beléd akkor az vele szemben kitolás, én azt mondom nem lehet erre alapozni egy kapcsolatot előbb utóbb vége lesz
2019. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény baratod

Remélem már nem a barátod.

Ha ilyen kérdés felmerül benned, biztos hogy nem szerelemmel szereted.

2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi volt, szerintem valamiert nalam kicsit kesobb alakul ki a kapcsolatokban a kotodes vagy hogy kozel engedjem 100% ig, mostmar kialakult de azis lehet h az az oka h nala mintha elgyengult volna az erzes.

Mivel mindket kapcsolatomban ez a tapasztalat h mintha gordulna a kocka a fiu az elejen nagyon mintha tulsagosan is szeretne aztan elkezdenek megint baratok eloterbe kerulni es mar nem akkora a rajongasa irantam akkor bennem felerosodnek az erzesek

Tudom hogy szeret csak most valamiert nem ugy mutatja mint az elejen akkor nagyon rajongott ertem folyamatosan egy evig (1 ev 8 honal vagyunk) utolso idobe mintha gyengult volna persze volt valtas is h pl suli helyett munka neki

2020. jan. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!