Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom le szeretne feküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom le szeretne feküdni velem de én félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk még egyszer sem feküdtünk le és hát szóba jött ez a dolog persze én is akarom csak félek hogy valami baj lehet belőle (mondjuk terhes leszek) :D Lehet csak én reagálom túl de nem akarok problémát vagy hogy is fejezzem ki. Lányok nektek milyen volt az első? Nem féltetek hogy lesz valami baj vagy ilyesmi? Léci aki akar írjon erről nekem mert én buta vagyok ehhez xD Bocsánat a hülye kérdésért :) 17/L

2019. nov. 27. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben kommunikáltok hogy mindkettőtöknek a legjobb legyen elvileg probléma nem kéne hogy legyen, a terhesség elkerülésére megy nem egy módszer van, a srác húzzon óvszert ha biztosra akarsz menni te is használj valamit kicsit utána néztem, ez a videó sokat segíthet ( https://www.youtube.com/watch?v=f64Kml3adQ4), sok sikert, és érezzétek jól magatokat.
2019. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát mondjuk dugás előtt olvass el pár felvilágosító könyvet vagy cikket!
2019. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem féltem, hogy baj lesz. Védekeztünk óvszerrel. A barátomnak nem én voltam az első, úgyhogy tudta, mit csinál.

Csak attól féltem, hogy esetleg nem lesz jó.

Szerintem csak akkor feküdj le vele, ha igazán akarod, ha vágysz rá valóban. Azért semmiképp, mert ő már türelmetlen.

És persze előtte beszélgessetek sokat és beszéljétek át a védekezést. Az nagyon fontos!

2019. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

En Nagyon féltem. Emlékszem egy hétig azzal csesztettem, hogy majd biztos el fog hagyni utána. De nem így lett amúgy.

Viszont nagyon fájt. :( Még el is konnyeztem magam. Ő is tapasztalt volt "szerencsémre".

De azt nem bántam meg hogy vele történt . Még gondolom ha két éve együtt vagytok és fél merült ez a kérdés akkor már más dolgok voltak ebben a témában.

Ha gumival védekeztek, meg le is ellenőrzitek előtte hogy nem e sérült akkor baj nem lehet.:)

2019. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha védekeztek, nem lehet baj 🙂


Az fontos, hogy ne siessetek el és egyedül legyetek otthon, hogy me kelljen azon is izgulni, hogy valaki benyit


Amúgy mi is 2 év után feküdtünk le egymással, én is 17 éves voltam akkor es azért fajt, de nem volt olyan vészes 🙂

2019. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

De cuki vagy :) Miért lennél buta, senki sem úgy kezdte, hogy mindent tudott.

Védekezzetek! Ha gyógyszert még nem akarsz/nem tudsz szedni (bocs, nem tudom 18 alatt lehet-e), akkor gumit használjatok. Lehetőleg jó minőségűt, mert az olcsónál nagyobb az esélye, hogy kiszakad! Óvszer mellé soha ne használjatok krémet síkosítóként! Szex után érdemes leellenőrizni, hogy a gumi nem lyukadt-e ki. Ha mégis megtörténik a baj, akkor irány a doki és kérj esemény utáni tablettát.

Szex előtt pedig igyatok egy kicsit, lazulj el és csak abba menj bele, ami neked is jólesik!

Jó üzekedést :D

2019. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Az utolsót nem tudom miért szavaztátok le,szerintem tök normális dolgokat írt és nem azt hogy nézz utána könyvekben,meg ilyenek. Azért az nem semmi, hogy két éve együtt vagytok és még ez nem történt meg. Ha maga a vágy nem tudja a félelmet legyőzni,akkor abban a kapcsolatban szerintem valami hiányzik.
2019. nov. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenek vannak benned szerintem te nem allsz meg keszen ra...

Nekem teljesen spontan jott az elso, nem volt idom felni, ill elotte mar pettingeltunk is "o tanitott engem" mindenre.

2019. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy ~20 éves dalocska, amit írtam, segítségedre lesz:


"Ne féljünk, ne féljünk.

Gyere, inkább keféljünk!"

2020. febr. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!