Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet bejövök neki? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bejövök neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srac a gimibe, eggyel felettem jár és lassan egy honapja hogy mikor meglát akkor nagyon nez. Már 2x köszönt is és én nagyon meglepődtem mert nem is ismer. Ma mikor mentem a folyoson ott volt ő is de nem mentem el mellette mert nekem máshol volt oram és egész végig nezett. Ez mit jelenthet? Fiúk.. Ti milyen jeleket adtok egy lánynak ha bejon? Ezt is lehet annak venni? Koszi a választ előre is

2019. dec. 3. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ezek alapján úgy tűnik, hogy tetszel neki.

20N

2019. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2019. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!