Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki, vagy még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy még a barátság határain belül van?

Figyelt kérdés

Vagy egy lány barátom, akit nagyon kedvelek (nem tudom pontosan az én oldalamról mi ez az egész de nem ez a lényeg).

Egyfolytában ölelget, meg hozzám bújik, fogja a kezem, néha még puszit is kapok. Nem igazán tudom eldönteni, hogy csak olyan fajta akinek ez még belefér barátságba, vagy próbál közeledni, de nem veszem a lapot. Mással sem szégyenlős, de nem ilyen ragaszkodó. Mind a ketten 18/L

Köszönöm a válaszolat előre is :)



2019. dec. 6. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lánynál ez még benne lehet a barátság kategóriában.
2019. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lányoknál ez simán belefér a barátság kategóriában, mi is sokat ölelgetjük barátnőmmel egymást (nem vonzódunk egymáshoz). De ha ki akarod neki mutatni, akkor te is tégy úgy, mint ő:) Ha nem vagy olyan szégyenlős, te is megpuszilhatod néha:) Sok szerencsét!:)
2019. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te többet akarsz tőle? Te hogy reagálsz ezekre?
2019. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2. válaszolónak: meg szoktam én is puszilni, csak néha úgy tűnik, mintha mások előtt zavarba jönne, de ha csak ketten vagy kevesen vagyunk mosolygós.

3. válaszolónak: nem tudom, eddig soha nem keltelkedtem a szexualitásomban, de olyan érzéseket vált ki bennem, mint eddig szinte senki. Nem akarom és nem is tudom magam besorolni csoportokba, egyelőre csak vele akarok lenni és majd lesz, ahogy lesz.

2019. dec. 6. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Puszilj meg egy fiút, és aztán dönts
2019. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!