Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon miért kéreti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért kéreti magát minden lány?

Figyelt kérdés

Kicsit már felidegesít, hogy mondjuk egy Tinderen minden csaj azt írja ki alkalmi és egyéb szóba se jöhet mikor eleve ez egy randi, szex kereső... ők meg csak mint a kisangyalom csak beszélgetni akarnak (xd) és ebben az a vicc hogy nem vicc.

Külföldön miért érettebbek és jobb a felfogásuk a lányoknak? Nem tudom ezen mit kell szégyellni hogy ezért van fent mikor bulikban meg amúgy csak az utcán is kint van a seggük meg a mellük de ők csak komoly életen át tartó kapcsolatot akarnak (xd) tinik...

Miért? Nem tudom felfogni mire gondolnak?

De ez valóságban és neten is ugyan ez van, hogy mintha az őskorba lennénk és a szex csak házasság után lehetne meg a fiú adjon szerenádot meg mire vágynak meg ezek?

Most bocsi a kivételnek de én nem találkoztam vele... De gondolom most minden kommentelő csaj írni fogja ő nem ilyen, aztán mégis🤷‍♂️

Érdekelne ti ezzel hogy vagytok, hogy tekintetek ezekre, hol keresitek a partnert akár 1 éjszaka vagy pasit? Mert miért akartok állandóan beszélgetni hogy felregisztráltok ilyen oldalakra csak valaki törődjön veletek és meghallgasson vagy nem tom de elég szomorú...



2019. dec. 8. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer gyere vásárhelye,varga tamás iskola,csak ezek a lányok vannak,És hogy miért van ez azt én se tom de erre valoszínüleg senki nem tudja a választ mert hát "NŐK" nem lehet őket megérteni
2019. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak ne általánosíts! És egyébként nyilván mindenki komoly, hosszútávú kapcsolatot kerey, mert annak nincs értelme, hogy a pasi első találkozáskor jó megb*sz aztán soha többet nem látod. De mind1 az ilyen emberek, mint te, meg az első válaszoló nyílván sose fogjátok megérteni.😞😒
2019. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Most mi a bajod, hogy nem minden lány vágyik egy éjszakásra vagy mi? Más fiúk meg azon nyafognak hogy Tinderen mindenki csak szexet akar, nem lehet komoly párkapcsolatot keresni.

Az öltözködési szokásuktól függetlenül akarhatnak hosszútávú kapcsolatot, most te vagy az őskövület lol. Nem minden lány a fiúknak öltözik.

Minden lány másra vágyik, van akinek igen, szex csak a házasság után és van, aki szeretne kicsit romantikusabb kapcsolatot. Ha te ezekre nem vagy kíváncsi lépj tovább, bőven van lány, aki benne van szexkapcsolatban, nem kell itt nyavalyogni. Ha pedig külföldön annyival jobb akkor hajrá, külföldön szexelj.

2019. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok nem tudom lehet hogy ott sokkal másabb lehet, ha csak a szomszédos országokat nézem.

Oda írtam hogy tisztelet a kivételnek de nem általánosítás ha nem látok mást🤷‍♂️ majd ha már tapasztalatom lesz akkor máshogyan fogalmazok. Most te általánosítasz, miért akarna mindenki? Sok idős embert ismerek aki egyáltalán nem vágyik senkire... Szóval van ilyen is meg olyan is szóval ezek a filozófiai tételek meg statisztikák hogy őszinte legyek nem érdekel ha nem a saját magam és helyzete.

Nem az a baj, egyáltalán nem érdekel mivel saját döntése mit akar, csak ez az álszentség és kéretést nem értem és tudom hova rakni.. Mert aki ilyen életen át tartó szerelmet keres az nem ott keresi és aki meg erre vágyik az nyitott ezekre és az a pali meg úgy áll hozzá. Persze engem is érdekel de ez nem pik pakra megy, az nagyon hosszú és lassú folyamat egy hosszú távú kapcsolat. Szeretnék én személyesen majd ilyet de kétlem tiniként találnám meg, egyszerűen nem hiszek ebben majd az egy másik életszakaszban lesz. De egy barát akivel jól elvagyunk beszélgetünk meg még intim része is benne van az nagyon jó lenne. Ilyen barátnő de laza és nem kell aggódni meg vitatkozni csak úgy megvagyunk és mindketten tudjuk. Ez bonyolult és gondolom nem értitek.

2019. dec. 9. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Drágaságom, az ilyen barmokat, mint te, külföldön is elhajtanak a francba. :)
2019. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
a sült galamb is belerepüljön a szádba mi? Ha akarsz valamit tegyél érte, pláne ha egy másik emberi lény az amit akarsz. Nem gondolsz másra csakis magadra épp ezért vagy egy hatalmasnagy tuskó f6sz
2019. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
65%

A tinder eredetileg nem szex alkalmazásnak készült :D randiapp...segítek a randi nem egyenlő a szexel :D ... de ha ennyire szexkapcsolatot keresel csak olyanokat húzz fel akik kiírják h azt keresnek és az algoritmus kifog adni ilyet... illetve a badoo nevű alkalmazásban van külön opció az ilyen jellegű kapcsolatok keresésére.. probáld ki azt


remélem ez segít, de azért hozzáteszem a hozzáállásod és a leírt dolgok alapján én bottal se nyúlnék hozzád, nézzél ki akárhogyan is... ahogyan előttem írták az a gondolat h ha vki rövidruhákban jár de nem hagyja azt, az már álszent. Egy elég nagy bullshit és elég sok ítélkezésről árulkodik...


attól még h egy lány több idegen srácnak is szétteszi nem jelenti azt hogy ez a hívatása. Szórakozásból teszi bulikban is meghívják piára, táncolnak beszélgetnek vele mielőtt megtörténik az aktus... ha te egy önző f*** vagy és nem vagy képes megtenni annyit h elmész egy randira és beszélgetsz a lánnyal, akkor menj el egy olyan nőhöz aki pénzt kér érte, egy szexmunkás lány mindent megtesz amire vársz.... ha meg nincs pénzed rá akkor te nagyon be******d mert ilyen undorító stílussal, nulla gondolkozással és pénz nélkül esélytelen hogy ez a helyzeted változni fog.


segítek az okosak, hogy csinálják: küzdenek,meghódítják a lányokat, és utána még a szex is sokkal jobb lesz... egyébként meg gondolj bele ki az az idióta, aki semmi beszéd semmi minimális ismeretség nélkül intim helyzetbe lép veled :D nem csak prűdség nemet mondani, gondolom te sem bízol meg ismeretlenül az emberekbe... nem hogy egy olyan helyzetbe kerülsz vele, ahol bármilyen betegséget ellehet kapni vagy mégrosszabb és sikeresen kettesben maradsz egy pszihopata gyilkossal...


Néha nem árt gondolkozni mielőtt hülye kérdéseket teszel fel, egy orvost is ajánlanék a figyelmedbe, mert nőkről kialakított képed elképesztően torz és jó lenne ha nem csak magadat vennéd emberszámba...

2020. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!