Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudunk most sem találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudunk most sem találkozni és hát igazábol sztem az a baj tul lusták vagyunk most is lehet csak 3 hetente latnank egymast esetleg 4 . én mar azon gondolkoztam hogy befejezem vele ezt az egeszet mert értelme nincs. Tippek?

Figyelt kérdés
Talalkozasok
2019. dec. 9. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul tanulsz?
2019. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
We can’t meet now either, and to be honest, we’re too lazy. Even now, probably we could see each other every three weeks or maybe 4. I’m also thinking about finishing it all with him/her, because it’s no use like this.
2019. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul fordítottad #2
2019. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. válasza:

We can't meet this time either and if you ask me, it's probably because we are too lazy. Looking at how things are now, we could see each other only every third, maybe four weeks. Lately, I have been thinking about ending this whole thing with him/her, as it doesn't make any sense whatsoever.


Wir können uns dieses mal auch nicht treffen, und ehrlich gesagt, das Problem sollte dabei liegen, dass wir beide viel zu faul sind. Auch jetzt könnten wir einander nur jede dritte, vielleicht vierte Woche sehen. Ich habe schon daran gedacht, dass ich das ganze Ding mit ihm/ihr beenden werde, da es keinen Sinn macht.


Válogass :D

2019. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!