Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges még valahogy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Lehetséges még valahogy, visszaállítani ezt?

Figyelt kérdés
Na emberek, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, tudom a választ, de leírok mindent részletesen, és érthetően, csak mert tévedhetek én is. Szóval, még ebben az évben, Májusban, az 5. hónapban, megismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon hasonlítottunk egymásra személyiségben, őt bántották az osztálytársai, én mellette voltam, amikor rosszul érezte magát, elkísértem, bízott bennem, én is bíztam benne, őt eltiltották az elektronikai eszközöktől, mint pl telefon, egyes dolgok miatt, azok nem fontosak, hanem, én segíteni akartam neki, mindenképpen, mondtam neki, hogy mindig maradjon önmaga, és mások miatt, soha ne változzon meg. 1 Hónapig az iskolába, minden egyes nap lementem hozzá, szünetbe elhívtam beszélgetni, mindketten félénkek vagyunk, de némileg, megnyíltunk egymással szemben. Aztán, éreztem, hogy valami nincs rendben, sajnos igazam volt. Az anyukája, eltiltott minket egymástól, még nyár előtt. Akárhogy próbálkoztam, akárhogy nem tudtam elérni, szomorú voltam, sírtam, és még most is, egyszerűen nemtudom elengedni azt, akivel ilyen jól kijöttem, én mindig is más voltam, és egy valami van amit mindenkinek mondok, soha nem fogom elárulni, cserben hagyni, azt, akivel jóban vagyok. Tehát a lényeg annyi, hogy már egy jó ideje nem beszéltünk, ő átment másik iskolába, esélyem sincs beszélni vele, se elérni őt interneten. Azért mert elvagyunk tiltva egymástól, és ha el is érném őt, ellenőrzik, hogy kivel beszél. Tudom, nagyon nagyon reménytelennek látszik a dolog, de még mindig van 1% remény biztos, és ha rajtam múlik, rendesen kihajtom magam, hogy visszakapjam a társaságát, hogy tudjak újra törődni vele, és beszélgetni vele, ő képes volt értékelni azt, amit sokan nem, a belső tulajdonságokat, intelligens lány is egyben, múltkor láttam, és szomorú volt, és én nem tudom nézni ezt, én vissza akarom őt kapni, mert nagyon fontos nekem. Tudjátok, emberek, még ha nem is vagyok hozzátok hasonlítható annyira, nekem ő volt az, aki 100% megbízható, azon kívül, én voltam az egyetlen barátja, mert mindenki más elítélte. Szóval, én nem fogom feladni, de mondjátok, tudtok valami módszert, akármit, ami kicsit is növelhet az esélyeimen? Én 18 éves vagyok, ő pedig 14-15. Bár, ez lényegtelen. :)

2019. dec. 9. 21:08
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
84%
Mivel a szülei korlátozzák le ennyire, én elsősorban velük próbálnám megértetni a szándékaidat, érzéseidet. Ha ezt így őszintén elmondod nekik (és amennyiben ő sem befásultak, hogy eltiltsák mindentől a lányukat), amit ide leírtál, akkor szerintem nagyobb eséllyel engednek vele találkozni, beszélgetni. Ésszerűbb alternatívát nem is igen látok, hiszen itt elég egy rossz mozdulat, és az a bizalom is elveszik a szülei felé, ami láthatólag amúgy sincsen meg. Én sok sikert kívánok, remélem mások is előállnak ötletekkel, hátha.
2019. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönet, hát rendben, a válaszodat, és a tanácsodat, 100%-ban megfogadom, a szülei-t, interneten nemtudom elérni, mert le van tiltva, az ilyen jelölés/üzenet küldés idegenek számára, de akkor, internet nélkül kell elérnem őket, vagyis úgy, hogy élőben beszélek velük, nem lesz könnyű dolgom, de megpróbálom a legjobbat kihozni abból, ami a jelen helyzet. :)
2019. dec. 9. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Megértem a szüleit. Ez a ragaszkodás elég betegesnek, ijesztőnek tűnik.
2019. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves, második válaszoló, nem mondták még neked, hogy ne ítélkezz akkor, ha nem ismersz valakit? Tudod te mit jelent, hogy hiányzik valakinek valaki? Nem, nemtudod. De nem vagyok kíváncsi rád, segítségért jöttem ide, és meg is kaptam, az első válaszolótól, aki valószínűleg, mindenbe leköröz téged, mert jószándékú. :)
2019. dec. 10. 02:36
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem is kicsit beteges, főleg hogy éjszaka is ezen agyalsz. Honnan tudjuk, hogy mondjuk nem te sajátítottad ki őt? Beszéltél valaha a szüleivel? Te szülőként bíznál egy olyan fiúban, akit sohasem láttál, mégis naponta csapja a szelet a lányodnak majdnem fél éven keresztül?
2019. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 azt mondtam: "tűnik". Erre te kijelented, hogy én ítélkezek+ kijelented, hogy én nem tudom, hogy milyen érzés ez meg az.

Akkor ki ítélkezik?


Ez csak megerősít abban, hogy a szüleinek igaza van, neked pedig pszichológusra lehet szükséged.

2019. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, pl. hogy reagálnál, ha x idő múlva szakítani akarna veled a lány?
2019. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!