Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15/16 éves fiúnak és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15/16 éves fiúnak és egy 12 éves lánynak lehet egészséges kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy ilyen nyilt nap szerűségen ismerkedtek össze, amin a 9keseknek kell a 6kosokat kísérgetni. A nap végén bejelölték egymást instagramon és azután sokat beszéltek. Pár nappal később elmentek egy randira, ahol elvileg volt egy "kis csók" bármit is jelentsen ez. A fiú az egyik jó barátom és kissé aggódom érte, mert ez az első párkapcsolata és egy kisgyerekkel van. Ő 15 éves, de nemsokára 16 lesz. A kislány nemrég lett 12 és abszolút nem "túl érett" és nagyon naiv és kedves és tényleg olyan mint egy átlag 12 éves(szereti a fiúbandákat stb...). Neki is ez az első párkapcsolata, de ha jól tudom a barátom megismerése előtt más tetszett neki, szóval lehet nem is szereti igazán a barátomat. Mindkettejüknek a legjobbat szeretném, de félek hogy ez hosszú távon egyik félnek se fog jót tenni, a barátomnak pedig nagyon- nagyon negatív reakciói vannak ha valaki visszautasítja (kb 1,5 évig volt nagyon depressziós állapotban mert a lány akibe szerelmes volt nem viszonozta az érzéseit.) 3 barátom is próbálja lebeszélni mert szerintük nem lehet egészséges a kapcsolat ilyen eltérő érettségben ezért sokszor nekem panaszkodik az egészről mert én konfliktuskerülő vagyok. A kérdésem az, hogy próbáljam-e én is lebeszélni, vagy inkább hagyjam az egészet?

2019. dec. 11. 06:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem teljesen esélytelen, meg nem is normális dolog. Azért én 14-nél meghúznám a határt.
2019. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Jaj, mindenki tudja, hogy ilyenbol nem lesz hosszu tavu dolog, te is naiv vagy, hogy ilyenekben gondolkodsz.
2019. dec. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
már legálisan szexelhetnek
2019. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Egy 12 éves még GYEREK. A 16 éves meg már KAMASZ.

Nem ugyanaz a kettő.

Nem a te feladatod ezt rendezni, hanem a lány szüleié.

Nyilván ha kitudódik, akkor a 12 éves KISLÁNY sehová nem mehet egyedül, telefon és net kikapcsol, totális ellenőrzés.

A fiú meg rosszabb esetben kap pár nyakleveset hogy eltakarodjon.

2019. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Mit akarsz kiskorúként egy kiskorútól? Sajnos, a mai buta törvények a jókor adott egészséges és nevelő hatású nyaklevest is tiltják, pedig azt érdemelnétek mindketten.


Nem lehetne ezzel még várni pár évet?

2019. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Törvényileg legális. 12 feletti létesíthet szexuális kapcsolatot 18 alattival,14 év feletti létesíthet szexuális kapcsolatot 18 felettivel.
2019. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
egy 15 meg egy 13 omnak talán
2019. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszélni ne próbáld, teljesen felesleges lenne, sőt magad ellen is fordíthatnád a srácot. Hagyd, hogy magától rájöjjön arra, hogy nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Szerintem egy hőnap múlva már a múlté a dolog.
2019. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Finom az, jó lesz.
2019. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Én is leheggesztenék egy jól kinéző 12 évest, csak sajnos már nagykorú vagyok.
2019. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!