Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a lány meglöki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinjoo kérdése:

Mit jelent ha a lány meglöki a fejem vagy a hajamat simogatja, piszkálja?

Figyelt kérdés
Na az van hogy mikor ebédelni megyek és jön ő legtöbbször meglöki a fejem ,meg simogatja a hajam és nem tudom hogy ez mit jelent mert igazából a lány tetszik nekem meg ilyenek szval ja pls mondjatok vmit

2019. dec. 11. 22:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Most arra vársz, hogy azt mondjuk, bejössz neki? Amúgy van valamennyi esélye, de magabiztos azért nem lennék, mert nem biztos, hogy így van.
2019. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudjuk hogy mi jár egy másik ember fejében??? Ha tetszik neked akkor mosolyogj rá, legyél vele kedves, bókolj neki, öleld meg, hívd el randira és ott adj neki egy csókot :)
2019. dec. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kényszerbeteg.

Vagy tényleg megvan a szimpátia, de nem tudjuk, hogy milyen viszonyba vagy vele, beszéltek-e amúgy stb. a körülmények hiányában, nem tudunk mit mondani, persze az esély megvan. Vagy csak jó a hajad, és közvetlenebb típus, aztán neki természetes hogy piszkálja ha neki tetszik.

2019. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol, hogy ilyeneket csinal, nem biztos hogy erett a kapcsolat(otok)ra, de ennyi alapjan, valamilyen szimpatiat iranyodban biztosan erez. Egyet csinalj: legy laza, menj oda hozza, egyszer-ketszer, kerdezd meg hogy hogy van, hogy telt a hetvegeje, ilyen kis aprosagok, aztan majd alakul...
2020. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gimnáziumban a hátam mögött ülő osztálytársnőm állandóan a hajamat, nyakamat, fülemet arcomat piszkálta óra alatt. Nekem az alacsony, megfelelő helyeken kellően domború csajok jönnek be, ő meg magasabb volt nálam és sima mint a nagyalföld, így nem érdekelt, meg sem próbáltam megtudni, hogy tetszem-e neki, vagy csak egy rossz szokás ez nála.

Viszont következménye lett a kezéből sugárzó melegnek: a négy év alatt olyan érzékeny lett a bőröm a hősugárzásra, hogy tök sötét szobában is meg tudom mondani, van-e és merre valamiféle hőforrás, például egy másik ember, vagy meleg tárgy. Megérzem távolról is, hogy meleg-e a leves, vagy a víz a kádban, vagy forró-e még a vasaló, vagy már kihűlt. Legérzékenyebb a nyakam, homlokom, arcom. A gimi vége felé már azt megéreztem, ha közeledett a keze felém.

2020. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!